Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Z idola nastolatek z musicalu stał się poważnym aktorem. Jestem z niego dumna, że nie dał się zaszufladkować i
zrobić z siebie lalusia i wielbiciela małoletnich dziewczynek. On mi przypomina trochę Dicaprio, który też wybrał inną
drogę i za to szacunek.

karoljna94

Dokładnie. Jego ocena na filmwebie to jakaś kpina. Ludzie mają tendencje do uprzedzeń i nawet nie dają mu szansy. Zresztą Zac już pokazał że ma talent w filmie gdzie grał chłopca z autyzmem. Potem zagrał tylko w kilku typowych Disneyowskich produkcjach dla małolat, ale bez przesady każdy jakoś zaczynał. I na pewno nie jest to powód na skreślanie go na starcie i oceniania przez pryzmat HSM :)

karoljna94

Obejrzałam filmy z nim również uprzedzona do HSM. Każdy ma prawo do własnej opinii. Mnie podoba się surowość i oszczędność, jaką pokazuje grając swoich bohaterów w Szczęściarzu" i "Charlim St. Cloud". Jestem ciekawa jak dalej się rozwinie jego gra aktorska i jakie role będzie grał.

karoljna94

To prawda stał się poważnym aktorem, im starszy, tym lepsza gra aktorska, ma talent trzeba przyznać!Produkcje Disnejowskie otworzyły mu tylko drogę do kariery. Kto będąc na jego miejscu by z tego nie skorzystał?

karoljna94

Zgadzam się z Tobą. Kiedy grał jeszcze w tych musicalach nie przepadałam za nim, szczerze mówiąc myślałam, że utknie w wizerunku bożyszcza małych dziewczynek i pójdzie na straty. Jednak na szczęście się pomyliłam. Obecnie Efron jest jednym z najlepszych aktorów młodego pokolenia, wybiera dobre role i dobre filmy, udało mu się odciąć od starego wizerunku, no i zmężniał. Oby tak dalej, a kiedyś będzie z niego naprawdę dobry aktor, podobnie jak Dicaprio, chociaż jemu było trudniej, ale opłaciło się, może nie dostał jeszcze Oscara, ale na dzień dzisiejszy to taka, przepraszam za wyrażenie, g ó w n i a n a nagroda, że nie ma czego żałować. Z pewnością będę śledzić dalsze poczynania Efrona, bo wszystko idzie w dobrym kierunku.

biedroneczka_90_8

Zawsze lepiej iść ścieżką poważnego aktorstwa. Sezonowe gwiazdki kończą się szybko, słuch po nich zagina, widać, że Efron ma poukładane w głowie i ma duży talent + umie śpiewać :)

karoljna94

Zac jest świetnym aktorem, będę mu kibicować ze wszystkich sił, bo w każdej kreacji radzi sobie świetnie,a do tego młody i przystojny :)

karoljna94

popieram bardzo dobry aktor :) mam nadzieję, że bardziej się rozwinie.

użytkownik usunięty
karoljna94

Ale za to teraz zrobił z siebie obrzydliwego mięśniaka.

karoljna94

Bez przesady jak można przeciętnego aktora porównywać do Leonarda!! Jedynie co będzie mógł zrobić to czyścic buty DiCaprio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones