Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

fajnie że wreszcie dają chłopakowi szanse. to jeden z najbardziej pracowitych aktorów młodego pokolenia, skromny i niesmaowicie sumienny. zrteszta wystarczy zobaczyc ilośc projektów w jakie jest zaangażowany. i coraz lepsze recenzje. dobrze mu życze, niech mu sie uda, może wreszcie ludzie przestaną linczować młodych aktorów grających w kasowych produkcjach a przez ich pryzmat oceniac przez nastepne kilka lat każdą przyjętą role.

LaraCrofts

Nie sadziłem ze kiedyś to powiem ale Efron ma potencjał jeżeli będzie tak dalej pracował może kiedyś zasłuży na mocna 6

LaraCrofts

Az nie wierze, ze to mowie, ale chlopak potrafi porzadnie grac! Myslalam, ze do konca zycie bedzie dla mnie pieknisiem z Higs School Musical, ale widzialam juz 2 filmy, w ktorych mi sie naprawde podobal. hmmmm...przyklad na to, ze nie ma co szufladkowac, trzeba dac sie zaskoczyc :)

Vroni

no własnie, szkoda że niewielu daje szanse, anne hathaway, Rachel McAdams tez tak zaczynały, jako młode dziewczyny w produkcjach dla młodych dziewczyn, i teraz chyba wszystkim którzy krytykowali głupio. a chłopak naprawde ma potencjał.
:)

LaraCrofts

Zgadzam się w pełni, kojarzył mi się z tak lalusiem odkąd zagrał w tym całym "HSM". Muszę przyznać, że chłopak ma potencjał i stara się. Widać, że nie można się sugerować jednym projektem ;))

LaraCrofts

Tez sie podpisuje, wielki talent.

LaraCrofts

Na 1,2,3 oceniają go przeciętni ludzie, którzy za przeproszeniem gówno się na aktorstwie znają i oceniają go przez pryzmat HSM. Nikt jednak nie zauważył tego, że już dwa filmy z jego udziałem miały swoją premierę w Cannes :/
Brawo dla "Mądrych" polaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones