Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Co to za wycieruch?!@!?! Woghule gho nieznam . Zak Effron!?!??!?! Kto to jes ? Pszecieshh on ma wlosy w nosie i wogule nie umie grac . On chyba wogule , nikt go nie zna . i wogule. Taksze czemuu go lubicie ? On wyglonda ja k jakssis pedhal gay . . Czemu on tu jes ? >! ,a ja go nie znoszze. Ale on ma brzhydkom gembem .a dalem mu 1 . a wlasciweie 2 . bo go koffam

Uzi

Na stronie Ala Pacino, spotkałem się z dość nie typowym użytkownikiem, który wabi się: Zawshe zakuś :) . Co dalej? Hmm. Acha. Obraziła pana Ala w jej dziwnym temacie. Postanowiłem zrobić to samo.

Uzi

ty chyba jestes tak samo nie normalby jak twoj kolega co nie?? nie moge wogole przez was wyzdrtowec i ptzez te wasze glupie gadki! a po za tym wabi to dsie pies albo kot a nie ja!!!!!!!! jescze jedno ci powiem ze widzialam wczoraj nawet w koncu wdzoraj film z tym twoim calym aktorem na polsacie poznaj moego tate i wcale nie byl rewelacyjny inei wiem czym sie podniecasz?? wcale bie gral lepsij oz Zaka!!!

zulia_wedrowniczka

Pszepraszamy drogha kolerzanko. Wiadomo rze Zacuś by zagral znacznie lephiei.. :* :*

to jest chyba najglupsza osoba na FilmWebie :P

BRYLANT_2

Pozdro, Brylant.

zulia_wedrowniczka

Pszec!esh napishallem ci sze koffam zaku$!a . on jes sffeta$nyy. . A wiesh co . jush mysle ze . a ty go tesh go koffash go ?!? !? !?? !? Taak? .a To T@k j@ak j@ !> ! Koffam cie zaku$ . poooozdrooofka . :*** . -.-

Uzi

Pozdro Uzi =]

PS. Jeszcze duzo Ci brakuje zeby pisac tak samo nieczytelnie jak Ona xD
Musimy poćwiczyć!

Uzi

Nawet słowo "Żałośni", nie jest w pełni dobre, żeby was surowo ocenić ^^. Spójrzcie w lustro, a później oceniajcie innych. Pff... :D

Karolina6610

Ojjj przepraszamy Karolinko ale nie gniewasz sie na nas? :(

BRYLANT_2

Nie żartuj sobie, bądźmy poważni, co? ..................

BRYLANT_2

Nie rozumiem, Karolina, czemu tak bardzo bronisz Zawshe Zakuś. Ona obraziła Johnnego Deppa pisząc że <tu cytuję>"Sypie się"! Więc ja mogę obrażać Zaka. I będę to robić bez względu na to ile jeszcze morałów i pouczających postów tu wygłosisz. Nie zmienisz całego świata, przykro mi. Pozdr!

Lady_From_Burton_World

Pozdro Winona =)

Lady_From_Burton_World

Heh :) Szczerze mówiąc, to nie wiedziałam o paru rzeczach która zrobiła nasza koleżanka, i mogę jedynie sie modlić o przywrócenie jej rozumu. Pasi ^^?

Karolina6610

Ok. Ale daj mi się jeszcze trochę pobawić :D

Uzi

wiecie co?? przyszla do mnie mnie odwiedzic moja psiapsiula i mowi ze jestescie zalosni i zebym sie wami nie przejomwla jutto albo dzisiaj zrobie chyba steni temat na moim blogsku i zaloze zsobie nowego ....nie znajsdziecie nmie i dacie mi w koncu spokuj

zulia_wedrowniczka

Ojoj, tylko się nie posikaj ze szczęścia. My Cię znajdziemy wszędzie! A oceny twojej psiapsiuły obchodzą mnie tyle ile obchodzi mnie to co ty sama o mnie myślisz. No tak się przejęłam że aż mi słów zabrakło!

Lady_From_Burton_World

wiadomo, ze poznamy cie po twoich postach... zastanawia mnie czy karolinka nie jest czasem znajomą Zawshe Zkus bo dotychszas to jedyna obronczyni naszego pokemonka....Zakus ukrywaj sie zmieniaj posty....Ale i tak cie zozpoznamy...Bo pewnie bedziesz odwiedzac Zacusia. Antyfani beda tylko czaekac na kolejne posty.

zulia_wedrowniczka

Wiesh co . do mnie tesh pszysla tfoja psiaciula . i wiesz co ? powiedziała mi, sze wcale cieb nie lubi . i sze zaka nie koff@ . i wogule !?>!> Posssdroofka. Aha , Zfsze zakuss, wiesz co ? lubie cie :*

Uzi

agalu nie sądzę, żeby Karolina miała być jakoś związana z Zawshe Zakuś. Jak pierwszy raz trafiłam na to forum, to też myślałam, że wam wszystkim poobijało i czepiacie się Zaca, który wcale nie jest aż takim beztalenciem ani tak brzydki... ale po tem przeczytałam wcześniejsze jej wypowiedzi na innych forach i mi szczena opadła. Jak można pisać takie bzdury. Teraz jak pomyślę jakie kretynki go lubią, to się wstydzę, że mi się ten facet jeszcze do niedawna podobał.

Kim_Boggs

wiesz...ja tam efrona lubialam...nawet dzis ide na hairspray...,ale ze wzgledu na Amande Bynes bo ja bardzo lubie...Ale po tym jak pokemon zaczal wypisywac glupoty to cala sympatia mi odeszla;/

Emiru18

A Amanda Bynes to też taka aktorka jest, że ja pier.....

Kim_Boggs

jush

Uzi

do pustaka: ej!!! To ja grałem w poznaj mojego tatę,a nie Al!!!

Uzi

Ty Zawshe zakuś!Jesteś analfabetką i masz chyba pstro w głowie, skoro nie wiesz jak się pisze "spokój". Idź się uczyć dziecko drogie!!!!

Uzi

da mi ktoś instrukcje obsługi czy słownik?? mam ogromny problem z odczytaniem i interpretacją wypowiedzi tego dziwnego berbecia....

Uzi

ZaWShe ZaKUś sama to zaczęłaś, było nie wchodzić na forum Ala Pacina, i nie obrażaćgo.Jak ty możesz to my też możemy pisać co myślimy o jakimś tak beznadziejnym Zacu Efronie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones