Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Leonardo z lalusiowatego chłopca stał się Aktorem przez duże "A". Na razie Efrona nie trawię, ale życzę mu, żeby jego kariera przybrała podobny obrót, a po paru ostatnich rolach widzę, że tak się może stać.

fabcio93

wydaje mi się, że nie doskoczy do leo

fabcio93

A ja mu nie życzę, by się zapasł i zeszpetniał.
DiCaprio już grając, jak to określasz, "lalusiowatego chłopca" pokazał, że jest " Aktorem przez duże "A"".

dzebedisa

Nie mówiąc o tym, że zanim zagrał lalusiowatego chłopca, miał na koncie kilka wręcz genialnych ról. A wracając do Efrona..życze mu wszystkiego najlepszego..potrafi grać i tyle.

fabcio93

Ja też uważam że potrafi grać. Nie rozumiem czemu ludzie oceniają go poprzez pryzmat Troya. Każdy jakoś zaczynał, a on już pokazał że ma talent grając dziecko z autyzmem.

fabcio93

Szczerze? Z calego serca zycze Efronowi, by jego kariera rozwinela sie tak jak DiCapria, bo widac, ze chlopak ma potencjal. Szczerze mowiac zawsze mial tylko rola w HSM przyniosla mu wiecej niekorzysci i do tej pory jest postrzegany przez pryzmat Troya. Ale wszystko jeszcze przed nim.

fabcio93

Myślę, że ma ogromny potencjał. Jest chyba jedyną osobą która wybija się spod wizerunku "gwiazdy Disney'a", gra w niezłych lub dobrych filmach, a nie tylko w komediach familinych. Jak tak dalej pójdzie to ludzie zupełnie zapomną że zaczynał z HSM i będą traktować na serio. Życzę mu wszystkiego dobrego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones