Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

I na dodatek będzie graw w lakieże do włosów...Chciałem iść na ten film,ale jak on tam bedzie grał to nie, dziękuję... Oglądałem HSM... Bardziej kiczowatego i głuprzego filmu chyba nie oglądałem... I zapytajcie każdego krytyk, to powie wam że z Zacka taki aktor jak ze mnie latająca krowa, a HSM to GNIOT przez bardzo wielkie G jak Gówno

Michael_28

oh ... zagraj lepiej :Pa przynajmiej zaśpiewaj .... a jak ci się coś nie podoba to nie oglądaj ... proste :/

Michael_28

Też za pierwszym razem nie byłam zachwycona filmem (HSM), zwłaszcza, że fanką musicali nie jestem. Jednak po głębszym zastanowieniu uznałam, że obejrzenie go nie było wcale stratą czasu. Dlatego też obejrzałam go po raz drugi, tym razem w telewizji.
Co do Zac'a, oczywiście możesz mieć swoje zdanie, ale nie wydaje mi się, że dobrze robisz rezygnując z obejrzenia Hairspray, tylko dlatego, że on w nim gra. Skreślasz cały film, choć go jeszcze nie widziałeś. Czy to rozsądne? Poza tym, może zanim coś napiszesz, zwłaszcza coś tak niepochlebnego, zajrzyj do słownika, bo Twoja wypowiedź okraszona błędami ortograficznymi i brzydkimi słowami, bardziej śmieszy niż przekonuje kogokolwiek, by dał sobie spokój z oglądaniem HSM czy występów Zac'a w innych filmach. A widziałeś Miracle Run? Tam Zac był bardzo przekonywujący. Moim zdaniem, jeszcze coś z niego wyrośnie.

lizzy_maxia

Do twej wiadomości... Błędy robie, bo jestem dysortografikiem :> Co do śpiewania... Nie jestem fanem takiego pop-u, w ogóle nie jestem fanem pp-u! No moze z wyjątkiem pop-rocka... Zack'a widziałem w dwóch filmach HSM i jeszcze ajkimś, nie pamiętam jakim... Wiem tylko,że mi się nie podobała jego gra... Ześpiewać, bym nie zaśpiewał,ale napewno zagrałbym lepiej (jestem szczery i świadom swego talentu, ale nie zarozumiały) Coś bym jeszcze napisał... Acha! Już wiem, ale musicie mi przyznać, iż ten film jest zrobiony dla 13-latków, jest kiczowaty i prosty i banalny jak budowa cepa... I nie jest to acydzieło filmowe :> Pozdrawiam

A co do Lekieru do włosów...fakt trochę przegiołem...wybiorę się na niego ze względu na Amendę Bynes i jeszcze Michelle Pfeiffer oraz Travoltę

lizzy_maxia

Do twej wiadomości... Błędy robie, bo jestem dysortografikiem :> Co do śpiewania... Nie jestem fanem takiego pop-u, w ogóle nie jestem fanem pp-u! No moze z wyjątkiem pop-rocka... Zack'a widziałem w dwóch filmach HSM i jeszcze ajkimś, nie pamiętam jakim... Wiem tylko,że mi się nie podobała jego gra... Ześpiewać, bym nie zaśpiewał,ale napewno zagrałbym lepiej (jestem szczery i świadom swego talentu, ale nie zarozumiały) Coś bym jeszcze napisał... Acha! Już wiem, ale musicie mi przyznać, iż ten film jest zrobiony dla 13-latków, jest kiczowaty i prosty i banalny jak budowa cepa... I nie jest to acydzieło filmowe :> Pozdrawiam

A co do Lekieru do włosów...fakt trochę przegiołem...wybiorę się na niego ze względu na Amendę Bynes i jeszcze Michelle Pfeiffer oraz Travoltę

Michael_28

co za tłumaczenie , jeżeli jesteś dysortografikiem to to nie stawia cię ponad innymi i właśnie dlatego powinieneś sięgnąć po słownik, albo łatwiejsze (bo sądze , że ze słownikiem możesz mieć problem wkońcu jesteś dysortografikiem :) ) polecam zainstalowanie firefoxa , który podkreśla błędy. A co do Zaca co racja to racja aktorem wybitnym nie jest, ale nie można kogoś oceniać po dwuch filmach, bo zdarza się tak i to często , że aktor w jakimś filmie jest naprawde świetny a w innym wygląda jak amator tyle z mojej strony.

Michael_28

dobra rada-nastepnym razem jak zechcesz sie wypowiedziec pisz ze slownikiem na kolanach.to pomaga.
zenada,innymi slowy zal.pl

Michael_28

nie oglądałam tego filmu i raczej nie obejrzę. Ale zamiast chodzić do kina to 20 zł wydaj na słowniczek ortograficzny... Masakra.

Michael_28

Zgadzam się z Michaelem. Ten wypudrowany laluś nie ma za grosz talentu. Zagrał w kiczowatym musicalu i od razu sensacja bo debilki się podniecają kolejnym blondaskiem. Ten cały High School Musical to tandetne gówno dla dzieci, którzy wierzą w takie przesłodzone historie. Do tego piosenki to marne ścierwa. A jak chcecie się dojebywać do błędów ortograficznych to idźcie sobie pogadać z panią od języka polskiego. Wku*wiają mnie tacy ludzie.

InowroclawskiWilk

A mnie wkurzają tacy jak ty-proste.Pewnie jesteś jakimś zakompleksiałym dzieciakiem.Jeśli ci się nie podoba to po co wchodzisz na jego strone i forum?Ach te dzieci neostrady...

Airad_

Z tymi dziecmi neostrady to chyba raczej napisałaś o sobie i reszcie piszczących idiotek na widok tego ścierwa ;/ Choć nie chcę Cię z góry "karać" takim nazewnictwem, bo Cię nie znam, lecz co do tych piszczących... to zupełna prawda

era

No więc nie nazywaj mnie idiotką,bo sobie tego nieżyczę.A nie zwracałam się do ciebie tylko do tego Diversa czy jak mu tam.Ok,ok wiem że Zac jest "wyprodukowanym" chłopakiem no ale z góry nie spisujmy go na straty.Troche wkurzają mnie wypowiedzi typu "ścierwo" itp.Jeśli na serio nie możesz na niego patrzec bo jest aż tak denny,beznadziejny i jest zwykłym lalusiem to po co wchodzisz na jego strone na filmwebie?Wiem że jest wolność słowa i można krytykować kogo się chce ale czy nie jest to zwykła prowokacja?

Airad_

zgadzam sie ! to ma byc niby aktor ? hahaha zagral w kiczu wyprodukowanym dla maluchow (disney channel) a dziewczyny podniecaja sie kolejnym lalusiem ktory niby "spiewa" myslicie ze on to spiewal ? hahaha nie rosmieszajcie mnie ! ehh

Michael_28

"Oglądałem HSM... Bardziej kiczowatego i głuprzego filmu chyba nie oglądałem... I zapytajcie każdego krytyk, to powie wam że z Zacka taki aktor jak ze mnie latająca krowa, a HSM to GNIOT przez bardzo wielkie G jak Gówno" - Nie zgadzam się. Krytycy ocenili Zaca jako bardzo dobrze zapowiadającego się aktora. A hsm dostał 3 nagrody :
2006: Don Schain Emmy nagroda za twórczość dla dzieci
2006: Barry Rosenbush Nagroda Główna Emmy nagroda za twórczość dla dzieci
2006: Vanessa Anne Hudgens Nagroda Młodych najlepszy duet aktorski
Więc zanim coś napiszesz i rzucisz tekstem : "zapytajcie każdego krytyk, to powie wam że z Zacka taki aktor jak ze mnie latająca krowa, a HSM to GNIOT przez bardzo wielkie G jak Gówno" to sprawdź czy hsm nie ma jakiś nagród :/

fitness10

wielkie mi nagrody

Kamamasutra

Tylko że on nie śpiewał w HSM więc nie mówcie że dobrze śpiewa. A jego gra jest średnia czasem gra dobrze ale czasem tak sztucznie że mam ochotę przełączyć na inny kanał

ICEMAN_2

Masz jakis dowod ze to nie on spiewal w HSM? Jakis link czy cos?

JohnnY_17

a masz dowody ze spiewal ? :)
w wiekszosci filmow jak spiewa jakis aktor to ma podlozona piosenke

Cadaver

no niestety smutna prawda ale czytałam że śpiewał za niego drew seeley lecz on takze potrafii spiewa co swiadczą o tym filmiki (do filmu hairspray) oto link : http://pl.youtube.com/watch?v=p8swKpmbi3c znalazłam kiedys jak śpiewa na żywo ale teraz nie mam tego linku jak znajde to go wrzuce i zobaczycie ze do fimu hairspray spiewa swoim glosem

Cadaver

no niestety smutna prawda ale czytałam że śpiewał za niego drew seeley lecz on takze potrafii spiewa co swiadczą o tym filmiki (do filmu hairspray) oto link : http://pl.youtube.com/watch?v=p8swKpmbi3c znalazłam kiedys jak śpiewa na żywo ale teraz nie mam tego linku jak znajde to go wrzuce i zobaczycie ze do fimu hairspray spiewa swoim glosem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones