Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Moim zdanie Zac ma duży potencjał i talent aktorski ale nie miał jeszcze szansy zaprezentować się w jakimś naprawdę ambitnym filmie. Wszyscy oceniają go przez pryzmat HSM . Fakt fabuła nie jest powalająca ale przecież HSM jest filmem dla dzieci ! Czuje że nie pokazał jeszcze na co go stać. Na razie muszę przyznać ,że bardzo dobrze zagrał emocje w Charlie St. Cloud podobał mi się bardzo oby więcej takich ról. Życzę mu samych ciekawych propozycji i szansy na wykazanie się.

madziamisio3

Też tek myślę ! To dobry aktor, ale źle zaczął. Nie jestem jedną z jego psycho fanek ale uważam, że w filmie Charlie St. Cloud był świetny. To była jedna z jego szans i spisał się znakomicie ! Nie lubiłam go, bo jest jedną z "gwiazdek disney'a", ale teraz życzę mu jak najlepiej! ; ]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
anetaa_a

Zac nigdy mi specjalnie nie przeszkadzał, jedyne co mnie denejwowało, to jego mina majaca zdaje się wyrażac żal. Jednak po ostatnim filmie muszę stwierdzić, że się wrobił, a paraiba albo nie widział Charlie St. Cloud, albo nie zna się na dobrych filmach i aktorach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
madziamisio3

Popieram.

mrs robinson

ja tez tyle ze paraibe

Ivalor

parajba, mrsrobinson, Ivalor-paranoja;/

użytkownik usunięty
UckerLove

Pokemonku, dostałaś internet od starych na urodziny, ale to nie daje ci prawa do pisania pierdołów.

To po prostu jakis disneyowy pokemon który zapewne nawet nie zna znaczenia słowa "paranoia". Najlepiej takich olać :D

Ivalor

MY GOD... Wszedłem sobie na jej Profil, i myślę sobie, POKEMON, i to jeszcze legendarny jakiś nie do złapania, chyba muszę zbudować nowego Pokeballa, może z podobizną tego ciula Zaca, może poskutkuje :P

UckerLove

PIKACHU !!! xD

Gotrek09

"parajba, mrsrobinson, Ivalor-paranoja;/"

- Ivalor, ostatnio próbuje sminić Pokemoniasty, i wiem co miała na myśli

[Jestem pojebuską, Ivalor masz rację] xD

Gotrek09

Hehehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones