Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

moim zdaniem jest słabym aktorem, i sadze ze pewnie większosc meżczyzn sie ze mną zgodzi. Ale płci przeciwnej to raczej nie bedzie deprymowac i dalej bede beztrosko twierdzic ze jest utalentowany. No ale coz Jenna Jameson tez jest utalentowana w tym co robi ale wcale nie twierdze ze potrafi grac aktorsko.

hajbusek

Ja się z tym nie zgodzę, zwłaszcza po obejrzeniu "Droga po marzenia", nie każdy przeciętny aktor, umiałby zagrać autystycznego chłopca. W HSM też nie jest najgorszy, w sumie jest bardzo dobry, denerwować jedynie może to, że jego postać jest przesłodzona i wyidealizowana, ale która z dziewcząt nie chciała by mieć tak słodkiego faceta... =]

hajbusek

oj drogi hajbusku :) zaraz za atakują Cię niewiasty mówiąc jaki to Zac jest słodki, piękny, jak on dobrze gra i śpiewa. No z tym ostatnim bym się zgodziła, śpiewa dobrze :) Do gry aktorskiej bym się zastanowiła, jest przeciętny. Po obejrzeniu hsm ten aktor był dla mnie bogiem ale przejrzałam na moje oczka :) Nie zagrał tam aż tak źle ale na chwilę dzisiejszą jest no taki średni. 7/10. Lecz myślę, że długa groga do niego i się poprawi, w końcu nie każdy aktor stawał się od razu wybitnym (no wyjątki). Do wyglądu bym się posprzeczała z wszystkimi napalonymi na niego dziefcynkami :) Jak ma mase pudru to jest ładny xD ale teraz on ma coś z oczami wygląda jakby miał zeza <lol2> i takie małe źrenice, czytałam, że to od żołądka może być, co mnie trochę rozśmieszyło :P:P Słodki, nawet za bardzo bleeee. No to na tyle jego oceny. :) Lubię go, bo lubię hsm :) ale nie jest on taki dobry jak niektóre dziewczynki piszą.

fitness10

moim zdaniem Zac nie jest jakimś super utalentowanym aktorem ale jest calkiem nie zly jednak trzeba przyznac ze spiewac umie calkiem niezle :) z wygladu moze jest "sliczny i slodki" ale mi sie jakos nardzo nie podoba :P

Paula168

Wstyd mi za ten post sprzed 3 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones