Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

W którym odcinku on grał???

kama_t26

Z 3-letnim opóźnieniem, ale ja dopiero NCIS oglądam i właśnie się na niego natknęłam...a więc sezon 3 odcinek 13 ;)

Lili89

Już po 3 latach wiem:)

kama_t26

tak też myślałam ;)
swoją drogą filmweb powinien pokazywać w którym odcinku danego serialu aktor grał (imdb ma takie coś), bo nie wszyscy chcą przekopać 11 sezonów dla jednego odcinka( o fanach gotowych na wszystko nie mówię):P po drugie przydała by się wyszukiwarka po postaciach (chyba, że jest a ja o tym nie wiem), bo już kilka razy zainteresował mnie jakiś aktor/aktorka i chciałam go sobie "prześwietlić" ale znałam tylko imię i nazwisko postaci przez co przekopywałam (często dłuuuugą) listę obsady...no ale ja może jestem zbyt ciekawska ;)

Lili89

też mnie to trochę denerwuję ;) dlatego przeniosłam się na IMDB :) Raz na jakiś czas maraton NCIS jest fajny, szczególnie kiedy teraz Zivy nie ma;(

kama_t26

no ja jestem dopiero na etapie 3 sezonu więc jeszcze dużo Zivy mnie czeka i fajnie bo o ile Kate z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie irytowała o tyle Ziva zaskakuje. Czytałam gdzieś, że Cote rezygnuje z NCIS, ale liczyłam, że to plotka...a powiedz mi, zastąpili ją chociaż kimś fajnym?

Lili89

Ziva jest kochana. Na razie ciężko oceniać, zobaczymy jak się rozkręci. Jedyne czego NIE MOGĄ zrobić to związać jej z Tonym, no nie mogą;)))

p.s. http:// nypost.com/2013/11/05/ncis-finds-zivas-replacement/

kama_t26

Hehe, Tony ma swoje momenty :D i to "dziękuję szefie" za każdym razem gdy dostanie od Gibbsa w łeb ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones