Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Dobra, anty-fani, czy to Wasza zraniona duma czy podupadłe ego każe wam szydzić z każdego kto coś osiągnął?! Nie jestem fanka Zaca i póki co obejrzałam jeden film z nim, ale po co pieprzycie takie głupoty?! Chłopak umie śpiewac i choćby nie wiem jak bardzo go nie lubic, nie mozna powiedziec ze glosu nie ma, tak strasznie go krytykujecie tylko za to ze jest młody i do czegos doszedł?! Jakbyście sie postarali i zajęli doskonaleniem swoich umiejętności też bylibyście sławni i zapewne wtedy gadalibyście na osoby waszego pokroju, że zwyczajnie Wam zazdroszczą i otóż wtedy mielibyście racje, w przeciwieństwie do tego co teraz robicie! To jest naprawde żałosne, ludzie, czepiacie sie każdego kto coś osiągnie?! Proponuje sie zamknąć w pustym pokoju i zacząć leczyć swoje nadszarpniete ego!

kasiulindra

Dobra, ale tej lasce co to dawała gwiazdom pokroju Al Pacino 1 naprawde trzeba coś zrobić, zgadzam sie, bez wątpliwości! Takie zaciekłe fanki-trzynastki-bez-mózgu są jeszcze gorsze niż antyfani z problemami. ;]

kasiulindra

masz u mnie dozgonny sacunek jesli chodzi o ocene donnie darko. Kocham ten film!!!!!!!!!!!!! U mnie recenzyjka..A jesli chodzi o Zaca to ja ten temat juz dawno zakonczylam:D

Emiru18

A co do Donnie Darko, to podzielam Twoje uczucie co do niego:D Film rewelacyjny ide czytac Twoją recenzje! :)

kasiulindra

Obiecałam sobie- nigdy więcej! Nigdy więcej sie tu nie wypowiem. Ale aż mnie ściska jak coś takiego czytam. Po pierwsze chcesz udawać taką mądrą dobrą i sprawiedliwą a sama wyzywasz nas od matołów. Dam Ci radę- zacznij od siebie. Po drugie- nikt nie wyzywał tu Zaca bez powodu. To niejaka Zawshe Zakuś zaczęła tą "wojnę" obrażając między innymi Johnnego Deppa, który ma miliony razy więcej talentu, klasy i urody od tej jednosezonowej gwiazdki. I nie pisz mi tutaj, że mu zazdroszczę, bo to jest najżałośniejszy z żałosnych argumentów. W którymś z tematów już o tym pisałam. Zazdrościć to ja mogę Johnnemu Deppowi lub Winonie Ryder, bo ich uważam za PRAWDZIWE gwiazdy, a osoby pokroju Zaca wzbudzają jedynie mój śmiech i litość. Co z tego że ma niezły głos(chociaż radzę Ci posłuchać takich zespołów jak Queen, Evanescence, etc...etc..., żeby zobaczyć co to jest dobry głos) skoro idzie mu marnie z aktorstwem. Na dzień dzisiejszy w pełni zasługuje na jeden. Więc naprawdę twój komentarz broniący Zaca jest tu zbędny, bo z jednej strony piszesz że nie jesteś jego fanką a z drugiej go bronisz wyzywając przy tym innych. Nie martw się o nas- nikt z nas naprawdę nie jest na tyle głupi lub ograniczony by z zazdrości pisać negatywne komentarze. Krytyka jest potrzebna, a ja np. zdania o Zacu nie zmienię, choćbyś pisała w każdym swoim poście jakie cto z nas matoły. Nie trać czasu, zajmij się czymś pożytecznym. Pozdrawiam! **Noni*

Lady_From_Burton_World

krytyka te "Zawshe Zakuś" jest jak najbardziej uzasadniona i tu racji nie można Wam odebrać. to, że Zac nie jest jakąś super gwiazdą też jest faktem niezaprzeczalnym, nie umywa się do wielu innych aktorów którym niesłusznie się tu dostało od, jak to ja mówię, pseudofanów, bo osób takich jak Zawshe Zakuś nie można nazwać fanem, byłoby to stwierdzenie na wyrost. niemniej jednak są ludzie, którzy z takich czy innych względów cenią Zaca (ja zaliczam się do jego fanów) i krzywdzi ich to, że te dyskusje tutaj są bardzo... upłycone. Wasza krytyka, nawet jeśli w niektórych punktach zasadna, jest w 99% przesadzona wyłącznie na złość osobom pokroju Zawshe Zakuś. jeden z moich nauczycieli często powtarza: "nie dyskutuj z głupim, ktoś mądry może was pomylić". tak więc z tego miejsca apeluję - nie lubicie Zaca, okej, dawajcie mu 1/10, zawiązujcie kluby antyfanów itd. ale nie wdawajcie się w dyskusję z osobami, które po prostu na to nie zasługują, bo przez to ci głupi tylko poczują się docenieni za swoją głupotę i dalej będą w to brnąć, a przy okazji zranione mogą zostać uczucia wielu Bogu ducha winnych osób. z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich antyfanów i prawdziwych fanów Zaca. precz pseudofanom!

kasiulindra

Okej po pierwsze Winono jakbyś nie zauważyła obraziłam i antyfanów i fanki, polecam czytac wszystko zamiast rzucac mięsem, obraziłam ograniczonych ludzi, uwierz mi wiem co to dobry głos i przyznać muszę że Zac nie umywa sie chociażby do Brandona Boyda i zresztą wielu innych, aczkolwiek nie mozna mu zarzucić ze go nie ma, głosy w sensie. I uwierz mi zaczęłam od siebie tylko kilka lat temu, bo to kilka lat temu byłam na tyle głupia żeby kogoś obrazac lub kochac za "ładną twarz" która swoja drogą wclae taka nie jest, broniłam go bo uważałam to za słuszne i tyle. A o tej jak jej tam tez juz wyraziłam zdanie ale widocznie Ty wolałas przeczytac tylko to na co miałaś ochote! Pozdrowienia!

kasiulindra

A ty kim jesteś kasiulindra ? bo dla mnie sama jesteś ograniczoną małolatą, i powinnaś "zacząć leczyć swoje nadszarpniete ego", bo się zwyczajnie wymądrzasz. Obrażasz innych, a mam wrażenie, że nie znasz tematu. Większość wypowiadających się tutaj zrobiła to ze zwykłej zemsty. Ja ich rozumiem. To co wyczyniała Zawshe Zakuś na różnych forach jest skandaliczne. I zasłużyła na naganę, niestety oberwało się Zacowi, bo na jego miejscu równie dobrze mogłaby by np. Hilary Duff, albo inna gwiazdka.

Do niedawna lubiłam Zaca Efrona, ale Zakuśka skutecznie mi go obrzydziła.

Kim_Boggs

Nie jestem anty fanką Zaca Efrona, bo on jest mi zupełnie obojętny. Nie podoba mi się ani jego wygląd, ani jego gra, głos też. Jestem anty fanką ZaWShE ZaKUś i innych oszołomów. I póki tacy ludzie będą wystawiali "1" najwybitniejszych aktorom, to ją będę wystawiała 1, różnym gwiazdeczkom.

Eriu

No właśnie! Dlaczego to Zac obrywa za tą (szaloną z zaburzeniem obsesyjnym na punkcie Zaca) Zawshe Zakuś? Dlaczego? Nie jestem jego fanką. Pisałam to już wielokrotnie i nadal utrzymuję, ale nie rozumiem dlaczego to Zac obrywa. Bo widać, że nikt z wielu osób na tym forum by nawet nie wiedział o jego istnieniu gdyby nie ta dziwna osoba. Jeśli to własnie Zawshe Zacuś jest obiektem waszej "nienawiści" to wyżywajcie się na jej blogu. Widzę, że wiele osób jest wyznawcą teorii "oko za oko, ząb za ząb" i jeśli ktoś dał świetnemu aktorowi 1, co uczyniła Zawshe Zacuś (już mówiłam, że ona nie może być normalna?) to wy też musicie się odpłacić. Dziwne. Bo skoro ten wasz aktor (nie podaję nazwisk, bo po co?) jest rzeczywiście tak świetny pod względem aktorstwa, wyglądu, osobowości itp to ta jedna jedynka szalonej Z-Zacuś im nie zaszkodzi. Nie mówię, że to dobrze z jej strony bo jak już mówiłam ona musi mieć problemy wieku dojrzewania, ale dlaczego wy też, zachowywujecie się jak ona? Jakbyście dali jej spokój to ona nie miałaby z kim walczyć i myślę, że dałaby sobie spokój. Z taką małoletnią fanką jest jak z płachtą i bykiem. Na jakiekolwiek złe słowo wobec jej "ukochanego" reaguje złością i innymi negatywnymi emocjami...

Eriu

A ja popieroam Eriu w stu procentach! :)

Kim_Boggs


Hej, ale zemsta nie jest najlepszym a nawet nie jest żadnym wyjściem z tej sytuacji! To wszystko tylko podjudza tą jak jej tam cos tam Zakuś, w kazdym razie nie chodzi mi nawet konkretnie o niego, raczej Zaca traktuje jako metafore do wszystkich aktorów lepszych i bardziej utalentowanych w kazdym razie, którzy obrywaja przez anty-fanów i tym podobnych za to ze "mają ładną twarz" czy cokolwiek i w tej chwili mam na myśli chociażby Rayana Goslinga czy Josha Hartnetta, którzy przez to, że są przez niektórych traktowani jako kawałek mięsa z ładną twarzą, tracą wiele gdyż ludzi nie mają jak docenić ich talentu. a poza tym moje ego jest jak najbardziej w porządku i małolatą równiez nie jestem, nie jestem taką hipokrytką:] pozdrowienia!

kasiulindra

Przeczytałam twoją wypowiedź bardzo dokładnie i nie było tam ani słowa obrazy dla fanów Zaca, za to cały czas obrażałaś jego antyfanów pisząc o tym, jacy to są ograniczeni i zazdrośni. To ja radzę Ci jeszcze raz przeczytać ZE ZROZUMIENIEM to co napisałaś, bo chyba sama sie gubisz.

"I uwierz mi zaczęłam od siebie tylko kilka lat temu, bo to kilka lat temu byłam na tyle głupia żeby kogoś obrażać lub kochać za "ładną twarz" która swoja drogą wcale taka nie jest, broniłam go bo uważałam to za słuszne i tyle" - bardzo sie cieszę, że już nie obrażasz ludzi na podstawie wyglądu, wyobraź sobie że ja też nie, dałam Zacowi jeden bo nie uważam go za utalentowanego aktora. Tyle w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie! **Noni*

Lady_From_Burton_World

Więc przytoczę Ci moje słowa, które widozcnie gdzieś Ci umknęły "Dobra, ale tej lasce co to dawała gwiazdom pokroju Al Pacino 1 naprawde trzeba coś zrobić, zgadzam sie, bez wątpliwości! Takie zaciekłe fanki-trzynastki-bez-mózgu są jeszcze gorsze niż antyfani z problemami. ;] "
Pozdrowienia!

kasiulindra

Poddaję sie ;) może rzeczywiście nie czytałam twojej drugiej wypowiedzi. Zresztą powiedziałam w tym temacie wszystko co było do powiedzenia, chyba sobie już stąd pójdę na moje ulubione forum Johnnego, gdzie nie ma kłótni i takich tam bzdetów :)))no i na forum moich ulubionych filmów. A Zac niech sobie gra w High School Musical narazie ma ode mnie 1 bo nie jest dobry w tym co robi. Również pozdrawiam i zapraszam na mój blog!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones