Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron
kuba_11117

Przymierzam się do tego filmu...i nie myślałam, że kiedyś to powiem, ale zamierzam to obejrzeć ze względu na Efrona...Nicole mnie strasznie denerwuje...no ale coś za coś :P

Lili89

Również nie jestem jej wielbicielem, co nie zmienia faktu, że uznają ją za świetną aktorkę. W "The Paperboy" udowadnia to w wyśmienity sposób. Nie wiem czy jest na świecie kobieta, która odegrałaby tę rolę lepiej. Film godny uwagi i czuje, że za parę lat może stać się niemal kultowy, jak to często bywa z niedocenianymi obrazami, które tuż po premierze nie zyskują nadzwyczajnego poklasku.

kuba_11117

No to czuję, że nie stracę czasu ;)

Lili89

Tak tak, muszę potwierdzić, że również miałem go za ciotkę z klubu Myszki Mickey, ale w "The Paperboy" zagrał rewelacyjnie. A Nicole świetnie zagrała południowego "białego śmiecia". I wyglądała w tej roli całkiem całkiem ;)

kuba_11117

się dołączę, dobrze zagrał naprawdę, teraz zobaczymy czy był to tylko jednorazowy występ

kuba_11117

Dla mnie pozytywne zaskoczenie, ale w sensie, że ten koleś tym filmem wyskoczył jak królik z kapelusza. Nazwisko słyszałem, ale nigdy wcześniej go nie widziałem. Nie kojarzyłem. Choć przyznam, że jego imię łączyło mi się raczej z internetowym podśmiewaniem, lub przesłodzonym uwielbieniem nastolatek. A tu proszę świetna rola w świetnym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones