Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Prawdziwe ciasteczko! xD

użytkownik usunięty

Uważam że Zac jest taki słodki i przystojny! No to po prostu prawdziwe ciasteczko! A do tego świetny aktor. Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę go w Charlie St. Cloud! Ktoś jeszcze podziela moją opinię? xD

Yyyyy???...

użytkownik usunięty

Zaraz chyba pojadę do rygi ;P

No jak ktoś ocenia Listę Shindlera na 2 to nice brain, kurwa to ciasteczko zawsze kojarzy mi się od razu z pederastą...

użytkownik usunięty

oczywiście, że jest słodki, seksowny i utalentowany, czego nie można powiedzieć o tym zazdrosnym padalcu powyżej (;

użytkownik usunięty

Powiedz, że udajesz, bo aż się nie chce wierzyć, że polskie dzieci są tak tępe...

No niestety są, sam mam przykład tępoty w rodzinie, co zresztą mało nie spowodowało że nie stałem się pustelnikiem do końca mojego zhańbionego życia xD

użytkownik usunięty

no niestety, na tej stronie większość jest tępa i nietolerancyjna. wy poważnie myślicie, że jesteście lepsi od niego? xDD

Jaka kurwa zazdrość?... Ja zazdroszczę talentu takiemu De Niro, ale nie temu pedałkowi, ale kapuje, że to twoja jedyna obrona, że my wszyscy mu zazdrościmy, żałosna jesteś.

użytkownik usunięty
Gotrek09

yhym, a twoja obrona to taka, że to gej i beztalencie, więc lepiej się nie odzywaj.
zrób nam wszystkim przysługę, zaszyj się w jakimś kącie i zdechnij .__.

A co może to nie jest " gej i beztalencie" No jaki twoim skromnym aczkolwiek całkowicie bezużytecznym zdaniem talent posiada. Potrafisz cokolwiek wymienić, czy tylko dlatego bronisz Efrona, że inne pokemony też tak robią ? Widziałem kilka filmów z nim i muszę stwierdzić, iż osoba ta nie ma żadnego talentu do aktorstwa, a wypromowana jest przez ludzi którzy po prostu bezczeszcząc nazwisko Walta Disneya przy okazji zbijając niezłą kasę na dzieciach no i rzecz jasna pokemonach .

użytkownik usunięty
Ivalor

nie będę się z wami kłócić, bo do was po prostu nic nie trafia. banda debili z podstawówki.
widzicie to co chcecie widzieć. możecie sobie na niego najeżdżać i obrażać go, ale to nie zmieni faktu, że nie macie racji (ja o tym wiem i wy o tym wiecie). to nie zmieni też tego, że Zac jest popularny i wiele osiągnął, ma wielu fanów (nie pokemonów czy 13 latków; gdybyś się nim interesował to byś wiedział. nie interesujesz się = nie wiesz = nie wypowiadaj się). On w dalszym ciągu będzie lubiany i będzie wiele osiągał, a wy osiągniecie tylko tyle, że będziecie postrzegani jako niedorozwinięci nietolerancyjni idioci, bo nikt normalny w wieku powiedzmy 20 lat nie przejmowałby się takimi duperelami. dlaczego wy się przejmujecie, skoro macie się za takich dojrzałych i dorosłych, że tak świetnie znacie się a Disneyu i jego twórcach? dlaczego tracicie czas na Zaca zamiast zająć się tymi waszymi "poważnymi i prawdziwymi" aktorami?

użytkownik usunięty

Dziecinko, ja mam czas na wszystko, na gnojenie pokemonów również. A ty malutka wracaj lepiej do zeszytów bo widać, że wiedzy o świecie nie posiadasz żadnej (tak w ogóle to powinny być ograniczenia wiekowe na filmwebie przy ocenianiu i przy umieszczaniu postów). Nawet twierdzisz, że to duperele - no i prawidłowo słitaśna aż do zerzygania faneczko.

"yhym, a twoja obrona to taka, że to gej i beztalencie, więc lepiej się nie odzywaj.
zrób nam wszystkim przysługę, zaszyj się w jakimś kącie i zdechnij .__."

-No mogę na całą stronę walnąć szczegółowy i obszerny monolog na ten temat, ale co mi po tym, jak ty i tak powiesz że on jest słłit a ja mu zazdroszczę to się mija z celem Pokemonie wstrętny, zdechniesz to ty w kącie, bo słłitaśne czasy się skończą i trzeba będzie pomyśleć o prawdziwym życiu, a owo życie nie polega na usmarowanym słodziutkim zaczku, i powiem ci że jak dalej będziesz tak naiwnie postępować to nic nie osiągniesz będziesz zwykłym zerem, ja powiem ci dziecko, mam pracę, nawet dom szczęśliwie w spadku dostałem na przyjemnym osiedlu, kończę studium i zamierzam zacząć karierę w Gastronomii, a ty co osiągniesz?- NIC! chyba że znajdziesz sobie fundatora i będziesz mu obciągać za dżinsy.

Co do Zaca - on nic by nie osiągnął gdyby nie małe tępe dziewczynki, i durne produkcje, gówno by w życiu osiągnął, gdyby nie ludzie którzy wiedzą jak zarobić na takich słłit imbecylach jak ty, gdyby nie Disney Efron dalej ssał by ugandyjskim emigrantom, bo to przecież był jego zawód, był zwykłą męską dziwką, czyli niczym, a karierę nie zawdzięcza talentowi, ale tylko i wyłącznie pedalskiej buźce

Gotrek09

wystarcza ci taki argument?, jak nie to niestety nic ci już nie pomoże w życiu.

użytkownik usunięty
Gotrek09

Oi ! xD

UMRZYJ!!

Gotrek09

No to Iluvness wymień mi te wszechstronne talenty Zacka, powiedz w jaki fimach osiągnął tak wielki sukces, że powinniśmy mu zazdrościć, wymień mi co najmniej 10 jego fanów o których nie można by powiedzieć, że to pokemony ( http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Pokemon ). Każdy dzieciak potrafi atakować i obrażać gdy nie ma argumentów na obronę swojej pseudo gwiazdeczki. "My jesteśmy idiotami" ? To zastanów się kim jesteś ty ?!

użytkownik usunięty
Ivalor

cudownie powiedziane. wasz problem, dzieciaki, polega na tym, że macie za dużo czasu. gnoicie Zaca, was pewnie też ktoś gnoi więc się na nim wyżywacie. mnie to szczerze mówiąc wali, jego też ale to zabawne tak sobie czytać co piszecie, odpisać na to coś nie zrozumiałego dla was i pośmiać się potem kiedy nie wiecie co powiedzieć, więc obrażacie mnie i Zaca coraz bardziej, bo przecież każdy dzieciak potrafi atakować i obrażać gdy nie ma argumentów na obronę swojego zdania i swojej racji, szczególnie kiedy ewidentnie jej nie ma. akurat teksty w stylu "gej" itp. są na tak śmiesznie niskim poziomie, że to jest po prostu żałosne, to co wy tu odstawiacie i oczywiście z uwagi na to jestem jak najbardziej za za wprowadzeniem ograniczeń wiekowych. ;-)

"więc obrażacie mnie i Zaca" - a wy co para xD.
Jak ty twierdzisz że jesteś dorosła, w co wątpię, bo jesteś na pewno szczylem z Gimnazjum, to masz naprawdę nasrane pod kopułą.

użytkownik usunięty
Gotrek09

czepianie się słówek tez podpada pod brak innych argumentów, to tak przy okazji. ^^
nie uważam się za dorosłą. mam też innych idoli, inne sprawy na głowie, inne zainteresowania. nie wszystko kręci się w okół Zaca więc podchodzę do tego z dystansem. za to ty, jak widać, bardzo się w niego angażujesz, do tego nie wyrażasz się kulturalnie co też świadczy o twoim poziomie. no i wiesz bardzo wiele na temat szczyli z gimnazjum i homoseksualizmu. Może ty ten teges...? I dlatego tak masz nadzieję, że Zac też? Nie martw się, na pewno sobie kogoś znajdziesz.. chociaż patrząc na twoje teksty - raczej wątpię.

Nie próbuj ironizować dziecko bo słabo ci to wychodzi, a wręcz przeciwnie działa na twoją niekorzyść. W dalszym ciągu czekam na te zalety "wspaniałego geja Efrona" ale tak myśle, że już się ich nie doczekam. Co nas obchodzą jacy to są twoi inni idole, skoro jednym z nich jest Efron to łatwo odgadnąć, że reszta to na pewno hanna montana, bimber i inne pokrzywdzone, disneyowe dzieci. Sugerujesz się tym, że Efron ma fanów,a my mu po prostu zazdrościmy w w myśl "Caeca invidia est" to może zastanów się również jak do tego doszedł i jacy to są fani. Tutaj naprawdę nie ma czego zazdrościć, w życiu choć prawdopodobnie nie zdajesz sobie z tego sprawy są ważniejsze wartości od pieniędzy i sławy. A Efron zyskał sławę tylko dzięki agresywnej promocji współczesnego "Disneya" w bezwartościowych artystycznie filmidłach hsm itp. Dzieci i pokemony to oglądają, inteligentni ludzie nie, a że Pro maiori illiterati et idiote to Efron kasy ma wbród.

użytkownik usunięty
Ivalor

Pieniądze i sława to rzeczy nie mające praktycznie żadnej wartości, ale pokemon tego nie pojmie swoim sianogłowiem ;P

niestety, dla nich taki Efron jest idolem, do czego zmierza ten świat :/ ?

Ivalor

No jak to do czgo? xD... Do spokemonizowania świata xD

użytkownik usunięty
Gotrek09

No ale serio, jak widzę te dzisiejsze durne dzieci to człowieka szlag trafia :P

ja tam do niego nic nie mam. zwykły aktor, który próbuje zrobić karierę w Hollywood, a co on jeden? Charlie St. Cloud obejrzę i mam nadzieje że mnie nie zawiedzie.

Szczerze? ani z niego przystojniak ani dobry aktor... zaśpiewa jakąś pioseneczkę w filmie i i smarkule z gimnazjum mają kisiel w gaciach. jeśli chodzi o wygląd to absolutnie mi się nie podoba aczkolwiek to jest kwestia gustu :)

alex_67

kicia_26 ssij jaja samuraja xD

do gazu, tępa pało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones