Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Kolejny celebrytek wykreowany przez speców od PR w celach marketingowych. Jest sztuczną do cna maszynką do robienia dolarów. Podejrzewam, że za dwa, trzy, góra cztery lata świat o nim zapomni, a zastąpi go jakieś młodsze i bardziej na czasie bożyszcze nastolatek.

Chłopiec ten nie ma choćby grama talentu, jest znany z tego, że jest znany i nic poza tym. "Gra" w bliźniaczo do siebie podobnych fabułach i zawsze takie same role. Istnieje tylko po to, żeby zdzierać forsę z nastolatek, które z rozedrganymi rękoma i obślinionymi ustami pobiegną na każdy jego nowy film, choćby był najgorszym kiczem na świecie. Zachwycajcie się nim dalej młodzieży, kiedyś dorośniecie i zapomnicie o nim tak jak zapomina się o tego typu gwiazdkach. Czyli szybko i bezboleśnie.

użytkownik usunięty
Modrzew88

Dobrze mówisz.. nawiasem mówiąc szkoda, że świat jest taki popieprzony :(

To nie świat taki jest, to ludzie. Prof. Kołakowski powiedział kiedyś bardzo mądrą rzecz: "Gódźmy się i akceptujmy miernotę tego świata" i rzeczywiście miał wielką rację. Nie można walczyć z całą głupotą tego padołu, na którym żyjemy, ale warto czasami napisać post, żeby podzielić się swoimi obserwacjami. ;]

Modrzew88

Można się było spodziewać Ciebie na tym forum.

Modrzew nie znosi popularnych osób, młodszych od niego (bądź równieśników), którzy jakimś cudem robią karierę.

poshh

No i znowu potwierdzasz każdy mój domysł o Tobie. Prawdę powiedziawszy założyłem ten temat głównie po to żeby zobaczyć jak szybko się tutaj pojawisz. Przyznam się szczerze, że zapomniałem już o tym topicu. Zniżasz się coraz niżej.

Modrzew88

Zapomniałem dodać, że teraz czekam na panienkę snowdog, która prawdopodobnie już niedługo tu zawita.

Modrzew88

Popieram w 100% a nawet 200% pana Modrzewia!

Modrzew88

No i widzisz Modrzew, słaby z ciebie Nostradamus. 2012 rok nam leci, a Efron trzyma się i to całkiem dobrze ;) Może i wrodzonego talentu to on nie ma, ale widać, że się chłopak postarał i nieźle gra. I te role coraz ambitniejsze. Jednak się wyrobił, trzeba przyznać, nie ma co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones