Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Zac w końcu zaczyna wyglądać jak facet. Może skończy się wizerunek gogusia o twarzy chłopca za którym szaleją nastolatki. W The Lucky One zrobił bardzo dobre wrażenie,nie mowa teraz o wyglądzie,który uległ dużo lepszej zmianie,ale o jego roli,która była bardzo przyzwoicie zagrana. Jego ogolona twarz,z włosami alla Bieber nie mogła by sprostać roli żołnierza , dlatego zmieniono jego wizerunek, na dużo ale to dużo lepszy. Mam nadzieję,że on sam to zauważy i będzie wyglądał w końcu jak 25 letni gość a nie jak 17latek z rodu gogusiów. Także mamy świetny przykład zamiany chłopca w faceta, może Bieber również przejdzie taką metamorfozę.

wiltord

Przecież każdy aktor zaczyna od małych, dziecinnych rólek. Wybił się w High School Musical i niestety dlatego ma złą opinię i ocenę. Szalały za nim same nastolatki, owszem. Ale każdy dorasta. Nie ma czego żałować, że grał w HSM (którego sama nie cierpię) albo 17 Again (nie rozumiem dlaczego ten film jest tak uwielbiany), bo dzięki nim zdobył popularność. A wg mnie jest dobrym aktorem, zmienił swój wygląd, bo wydoroślał. Sylwester w Nowym Jorku i The Lucky One pokazały naprawdę, że jest warty tej popularności.

P.S. Bieber też małymi krokami dorasta. Nie wiem jak Ty, ale ja byłam pod wrażeniem chociażby teledysku "Boyfriend". Na początku nie mogłam uwierzyć, że to on.

invisiblefairy

w filmie "Charlie St. Cloud" też zagrał świetnie, a film również był wspaniały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones