Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Czy granie jedną miną w każdym filmie obliguje do zaliczania tego gościa do PRAWDZIWYCH aktorów i aktorek?

użytkownik usunięty
nijo808

nie grał z jedną miną w filmie. gdzie ty masz oczy ?

No jak się go widzi to się odwraca wzrok od razu bo patrzeć na pedryla, to z deczka ohyda :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gotrek09

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.... Gotrek jesteś moim idolem xD

użytkownik usunięty
Gotrek09

okeeej, rozumiem. chcecie zostać sami, macie jakieś niespełnione fantazje. nie będę przeszkadzać. .__.

Hehe Pokemonek, nie ma żadnych argumentów???? xD

użytkownik usunięty
Gotrek09

"The New York Times" donosi:
"Pewna starsza pani (wietnamka), zgodziła się udzielić dla naszej gazety wywiadu traktującego o tym niecnym procederze - twierdzi, że kilka lat temu była świadkiem jednej z licznych zboczonych scen ulicznych z udziałem Efrona (mówi tylko po wietnamsku, więc uprzedzamy - tłumaczenie może nie do końca oddawać prawdziwe myśli i słowa seniorki).
Reporter: Good morning mrs Zhuang
Mrs Zhuang: Daaaa
Repoter: Please, tell me, what Zac Efron do before became a pokemon star?
Mrs Zhuang: Hoo !! Hoo hło ! AAAA !!! ******* ***** ******** ****** ***** ***** ****** ****** ***** ***** ***** ****** **** ****
Reporter: What a beautiful, perfect answer ! You mean, Efron the man prostitute??? Ugly, disgusting orgies??? This is sensational message !
Mrs Zhuang: Łaaahaha, ******* ****** ***** ***** ***** **** !!!
Reporter: Strong words ! I translate: Fukckin Efron, burn in hell you son of a devil, you're stupid roue and *** ***** **** ***** ***** ****** **** **** , thanks mrs Zhuang, nice to meet you.
"To tyle drodzy państwo. Jak widzicie Efron to beztalencie i skrajny zbok. Kupujcie naszą gazetę bez względu na to ile zdrożeje."

Cing ciang ciong ... xD

użytkownik usunięty
Gotrek09

I ping pong ;P Ale to chińskie chyba xD

użytkownik usunięty
Gotrek09

jakich argumentów? na to nie ma argumentów. zostaje tylko telefon do psychiatry, idź się lecz .__.

użytkownik usunięty

Bo zadzwonię po gliny i cię zgarną z forum ! Oduczysz się dziecko wypowiadać na portalach dla ludzi niepokemoniastych ! :P

użytkownik usunięty

"jakich argumentów? na to nie ma argumentów. zostaje tylko telefon do psychiatry" - Otóż to :D Fajnie, że nie myślisz podczas pisania ;D (W ogóle nie myślisz XD).

Jakie argumenty???-no takie że nie tylko, że jest piękny pffuuu jak gey, ale powiedz mi czym on tak szpani jako aktor, bo niczym, a po za tym ktoś kto nadstawia otwór analny ugandyjskim emigrantom, to jakiś śmieć totalny jest.

Niespełnionych fantazji to ja mam dużo ale Gotrka w nich nie widzę

Dark666Lady

Ona ma niespełnione fantazje z Zaczkiem, ale sry słłłiti Zac bierze tylko do buzi xD

Gotrek09

Ja?!

Dark666Lady

Nie piszę do ciebie, że ona ma niespełnione marzenia xD, nie ty xD

nijo808

Nie o to takę dyskusję mi chodziło, ale w rzekomy post z NYT uwierzyłem ^^
Cóż, jeżeli ktoś z jego "zwolenników" przedstawi mi 5 ARGUMENTÓW, dlaczego ów Efron jest dobrym aktorem, to jeszcze raz zastanowię się nad moją opinią na jego temat...
Do dzieła!

nijo808

Powiem to za słłłit fanki

1.Męski
2.utalentowany
3.przystojny
4.jest słłłit pedziem
5.Osiągnął więcej od nas a my mu tylko zazdrościmy [ironia]

Gotrek09

Jak ktoś może być jednocześnie i męski, i "pedałowaty"? Te dwie rzeczy się wykluczają!
Temat uważam za zamknięty. Zachary jest chu**wym aktorem i nikt mu niczego nie zazdrości...!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones