Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

i moim zdaniem jest świetnym aktorem i ślicznie śpiewa :-)
Jest przystojny utalentowany i co bardzo ważne nie sztywny
:-)

AsiulkA

Tylko, że w HSM to nie on śpiewa tylko Drew Seeley... ;)

aaricia

W filmie HSm śpiwał Zac i ten Dreew. Zac ma naprawdę świetny głos, ale to nie ten co w filmie. Obydwaj zaśpiewali tą sama piosenke odzielnie i potem na komputer, przerobili i tak powstały te piosenki. Ale trochę szkoda ze zac nie będzioe grał w HSM3 tytlko ten Dreew.

AsiulkA

to samo chcialam napisac;)
ale na youtube.com znalazlam cos takiego : making HSM.
nie pamietam dokladnie co wpisalam, ale wydaje mi sie ze wystarczy ze wpiszecie real video HSM,albo cos podobnego.w kazdym razie wyskoczy wam filmik z Zac'iemm i reszta z HSM krecony przez Zac'a.
Tam mozna uslyszec jego prawdziwy glos;) zero komputera,przerobki czy podkladu;) milej zabawy.

cruex

hmm... zastanawia mnie to jak to możliwe że to nie Zacśpiewa, bo przecież przed nagraniem filmu nagrywali płyte na której Zac śpiewał... Na filmie lecieli z playbacku, a później podstawiali piosenki z płyty... więc jak to możliwe że to nie Zac śpiewał??
Pozdrawiam:)

ermilka

Może po prostu zrobili to dla widzów, bo jak by ci się patrzało na te extra nagrywane w studiu bez udziału Zaca a zamiast niego Drew?
Może był w studiu i śpiewał po swojemu, a do tych teledysków podłożyli i tak głos jego zastępcy.
Więcej o śpiewaniu i zastępowaniu go przez Drew pisałam na filmweb o High School Musical ten post chyba nazywał się Zac czy Drew.
Szukajcie AtkAsieńki :-)

Pozdrawiam :-)

AsiulkA

zac tez spiewał z HSM. Jego głos i tego Dreew były pomieszane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones