Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Zac elfron dobrym aktorem jest

użytkownik usunięty

nie rewelacyjnym ale dobrym Role w ,,Charlie st. Cloud'' i ,,17 again'' udowodniły że jednak umie grać, i nie kojarzę go tylko z HSM. Wróżę mu naprawdę dużą karierę. Dziękuję dobranoc.

Nie jestem jakimś super fanem Elfrona ale muszę przyznać, że w ,,Charlie st. Cloud'' zagrał bardzo dobrze. Jest dobry

Popieram, większośc obsady HSM na zawsze utknie w tym filmie, a Zacowi udało się wyrwać.

Kariery nie będzie bo go ludzie niszczą za bardzo.. matoły

Zgadzam się, Zac to całkiem dobry. Już jako dziecko potrafił dobrze zagrać (Droga po marzenia). Teraz był Charlie St. Cloud i też było ok.
Co do HMS- film jak film, ale rola też nie jest tragiczna. Po za tym jak to mówią, każdy orze jak może.

agawa87

Nie lubię HSM, nie lubię disneyowskich filmów, ale muszę przyznać, że Efron nie jest złym aktorem, jedynie HSM zepsuło mu opinię. Dobrze grał w serialu "Summerland" i "Charlie St .Cloud". Ale podobnie jest z Kristen Stewart. Bardzo dobra rola np. w "Ucieczce w milczenie", ale przez "Zmierzch" dużo osób uważa ją za kiepską aktorkę.

Zgadzam się w 100%.
Bardzo mi się podobał w "Charlie St. Cloud" i "17 again".
Wcześniej też kojarzyłam go tylko z HSM (choć tego nie oglądałam, tylko urywki jak leciało w TV a ja akurat skakałam po kanałach), a raczej głównie z szumu wokół tego filmu, ale Zac pokazał że stać go na więcej.

No właśnie dlaczego on ma 5,4???
Przecież on powinien mieć moim zdaniem 7,9 coś takiego albo 8,1..
On jest dobrym aktorem!
Pewnie to jakieś pokemony które nie tolerują gwiazd disneya dały mu 1.

użytkownik usunięty
kaakaa

Zgadzam się w zupełności. Wiecie, ja też go bardzo nie lubiłam z HSM i naprawdę myślałam, że on nie potrafi grać, tak więc, do oglądania filmu 17 again, podchodziłam z dużym dystansem. Myślałam, że znowu zagra takiego głupka jak w HSM, ale o dziwo, jednak się myliłam. Najwyraźniej złą mu wystawiłam opinię, i to pochopnie. W tym filmie zagrał naprawdę dobrze, a w następnym Charlie St. Cloud również. Zac to naprawdę dobrze zapowiadający się aktor, wybiera teraz role bardzo starannie i do tego bardzo trafione, próbuje wyjść z wizerunku HSM, aż przykro, że mu się to nie uda. Na zawsze będzie kojarzony z HSM, przez co zawistni przeciwnicy Disneya, będą mu dawać złe noty. A mogę się założyć, że gdyby obejrzeli jego nowe filmy, to by im szczęka opadła, tak jak to było w moim przypadku. Mimo wszystko, ja mu daję ocenę 7/10, bo naprawdę na to zasługuje.

kaakaa

o.0 TROLOLOLOL

Jestem o wiele lepszy od niego.

EdwardCuIIen

może i jesteśś lepszy ale i tak cię nie nawidze jak zaca efrona :)

charlie st cloud i 17 again to dwa i jedyne filmy z jego udzialem jakie mi sie podobaly
reszta totalna kaszana
ale moze cos z niego bedzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones