Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Zakuś jest super aktorem jest megaprzystojny i zasluguje na oscara. dicaprio ze swoimi idiotycznymi rolami nie dorasta mu do piet. Zacus powinien dostac oscara, kto sie zhadza nieh pisze.

Zakus_i_Vaneska

Buhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agnieszka_26

Kolejna kretyńska prowokacja.Zac i Oscar...ja nie mogę.Filmweb NAPRAWDĘ głupieje.I że niby DiCaprio lepszy od Efrona...
żal.com.pl!!!!!!!!

Lilly_13

dicaprio nie jest i nigdy nie bedzie leprzy od mojego Zakusia jak sie nie znacie to sie nie wypowiadajcie i mozecie sie smiac ale ZAC wam jeszcze kiedys pokaze!! zobaczycie jakim jesy dobrym aktorem i ile oscarow kiedys zdobedzie!!! bedzie taki slawnt ze o tym waszym dicaprio nikt nie bedzie pamietal!! zasmiecacie forum ZAkusia to jest forum dla fanow!!
ZAC NIE PRZEJMUJ SIE NIMI I POKASZ IM CO POTRAFISZ BO JESTES SLODKI I DE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zakus_i_Vaneska

Leonardo DiCaprio w wieku tego twojego Zaca miał znacznie więcej filmów i sukcesów na koncie,np.nominację do Oscara.A co ma Zac?Jakiś kiczowaty,telewizyjny musical i jeszcze gorszy ,,Lakier do włosów".I za co on ma dostać nominację?Za te nic nie warte filmiki?

A propos Oscarów:dzisiaj zostaną ogłoszone nominacje!Jakie filmy według was zostaną nominowane?Ja stawiam na ,,Pokutę" i ,,Sweeney Todd".Żadnego z tych filmów jeszcze nie widziałam,ale muszą być dobre skoro już otrzymały tyle nagród(,,Pokuta" 14 nominacji od BAFTA!).Może jeszcze ,,Elizabeth:Złoty wiek".Z aktorek to Cate Blanchett za ,,Elizabeth...",Keira Knightley za ,,Pokutę"i Dakota Fanning za ,,Hounddog".Z aktorów to nie wiem.Może Depp za ,,Sweeney..." i Matt Damon za ,,Ultimatum Bourne'a".No nic.Poczekamy,zobaczymy.

Lilly_13

oho ho!ze śmiechu leżę na podłodze!ale Zakuś i Vanesska ma poczucie humoru.
co za porównanie.
zaraz jeszcze powie że zakuś jest lepszy od Al Pacino lub Roberta De Niro.
gratuluję nieudanej prowokacji.
czytając jej blog można się domyślić że to jednak nie jest prowokacja.
ona tak myśli.

Jenks

Mi się właśnie wydaje, że konto zrobione wyłącznie do prowokacji. Rozumiem nieznajomość gramatyki, ale przypadkowo napisać w swoim blogu "aktoróf" czy "pszeciesz" jest raczej niemożliwe.

Co do twojej wypowiedzi:
"zaraz jeszcze powie że zakuś jest lepszy od Al Pacino lub Roberta De Niro."
to JUŻ zdążyła tak napisać...

Zakus_i_Vaneska

Wybacz, że zadam dość osobiste pytanie, ale ile masz lat?

Zakus_i_Vaneska

"Leprzy" hehehe ;p
ale żena... Koleś ma trochę krzywą twarz i wygląda jak laska w sumie... a w swoich "nieidiotycznych" rolach jest tak zniewieściały, że pożal się Boże... Bez sensu piszesz... mam nadzieję, że z tego wyrośniesz ;]

yoyo_mlody

Ps... próbowałem obejrzeć HSM3... nie wiem, kiedy odleciałem, ale chyba po 5 minutach. Nie mogłem patrzeć jak rozczula się i śpiewa ckliwą piosnkę trzymając piłkę koszykową w ręce, na środku boiska... I ta masakryczna akcja, kiedy wszystko w okół niego znika, zostaje tylko on, piłka i ta pe/... dalska piosenka ;/ w sumie too nie jestem pewiem, czy to HSM3 bylo... wszystko jedno - wszystko dno ;]
Ps.2. Kosz to gra dla mężczyzn... co jak mu koledzy fryzurkę zepsują, albo dostanie piłką w ten swój piękny, krzywy nosek? damn..

Zakus_i_Vaneska

On boski? Żartujesz chyba?

Wygląda, jakby mu czegoś brakowało :P

Zakus_i_Vaneska

Oczywiście, że to prowokacja. Efrona czy jak mu tam, nawet nie można nazwać aktorem, a HSM to jakaś masakra - nudny, cukierkowy, bezsensowny, a w dodatku jego pożal się Boże obsada. Więc sorry szanse na Oskara ma żadne;)
Nikt normalny nie napisałby takiego postu na serio.

do "Zakusia i Vaneski"
Pisz normalnie, bo karykaturalnie wręcz kaleczysz ortografię, albo po prostu jesteś analfabetką;(

Lovely_Paige

Prowokacja?? Czy uważacie, że jeśli lubi się kogoś, kogo wy nie lubicie to jest prowokacja?? Żenada.
Ja osobiście lubię Zaca. Jeśli coś wam się nie podoba to wasz problem. Ja swojego zdania nie zmienię z powodu kilku negawtywnych opini na temat Efrona! Pozdrawiam wszystkich:*

9ewa_s

Jest różnica między NORMALNYM wyrażaniem swojego zdania a prowokacją. Jak się chce chwalić ulubione gwiazdeczki na Filmwebie to jednak trzeba poznać podstawowe zasady gramatyki i ortografii (o czym autorka tematu zapomniała). Ogólnie Zac jest osobą, z której większość (może ta gorsza?) się śmieje, i dla żartów ktoś mógł stworzyć prowokację. A Tobie nikt nie każe zmieniać zdania, i jeżeli będziesz umiała się trzymać swojego i nie obrażać przy tym nikogo innego będzie wszystko ok.

Jeżeli chodzi o moją sympatię do aktorów pozostaję neutralna. Kocham Kate Winslet ;>

MsJustysia

Heh ale ty jesteś śmieszna...dziewczynko...Idź lepiej pooglądać wieczorynkę...Zac lepszy od Dicaprio...Heh dobry żart....buhahahahaha...xD

Zakus_i_Vaneska

jaja sobie robisz? xD jak tak to niezle Ci wychodzą xD
buahahaha xD
może nie przepadam za DiCaprio,ale Efron to nawet mu do butów nie dostaje,co by mu je czyscic... xD
i Efronowi to mogę ewentualnie Złotej Maliny życzyć... xD

użytkownik usunięty
Zakus_i_Vaneska

zac jest boski, a ty nikim. ktoś taki jak on w życiu nie spojrzy na ciebie

Zakus_i_Vaneska

twoja głupota nie ma granic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones