Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Zackowi podklada glos jakis koles .Skad to wiem
niedawno na Vivie lecialy 2 czesci Hsm a po tym byl ich Live wiec popatrzylam z ciekawosci i kto spiewa zupelnie inny facet wszystkie jego piosenki .. Nie dosc ze sztuczny brzydal to jeszcze spiewac nie umie a grac to komedia nadaje sie do Circus klauna grac .


Niech pocwiczy nad Six-packiem ha ha ha

Miss_Nicole

Life śpiewał Drew Seeley, koleś podkładał Zac'owi głos w 1 części hsm bo nie mógł śpiewać (przechodził mutację) i pojechał w trasę koncertową z ekipą hsm.(Zac nagrywał "Hairspray")
W kolejnych częściach Zac śpiewa sam... głos w porównaniu z pierwszą częścią się różni... polecam "Bet on it" i "Scream", to prawdziwe dowody na jego "beztalencie"!

Cattie czy ty też po trzeciej części hsm masz jeszcze większe wrażenie, że Zac powinien nagrać płytę??

Sylwia15

Wypluj te słowa , dziecino ! Zac nie może nagrać płyty ! To był by koniec świata ...
Zgadzam się z autorką że śpiewać to on nie umie . A jeśli w HSM 1 ktoś podkładał głos pod piosenki z jego udziałem to ułomnie jest twierdzenie że Zaczuś pięknie zaśpiewał .

LegallyBrunette

Nie wypluję! Powtórzę jeszcze raz chcę płytę ZAC'A EFRONA! Uwielbiam go słuchać, ma super głos!

użytkownik usunięty
Sylwia15

to sobie chcij!

Sylwia15

Ma super głos ?!
Oj, czego ty słuchasz jeszcze prócz jego ?

LegallyBrunette

Totalna mieszanka... mam zacząć wymieniać??
Normalnie byś się zdziwiła...

użytkownik usunięty
Sylwia15

totalna mieszanka: Hannah Montana, Jonas Brothers, High School Musical Soutndtrack, High School Musical 2 Soutndtrack, High School Musical 3 Soutndtrack, Camp Rock Soundtrack, oj dużo tego jest, oj dużo...

P.X. Silent Hill Fan - Zapomniałeś o tak "wartościowej" muzyce , którą gra : Hilary Duff , Lindsay Lohan , Ashley Tisdale oraz wiele wiele innych :D :D

Nie przepadam za Miley Cyrus... to po pierwsze... cóż znam jedną piosenkę z Camp Rocka jest fajna... ale poza hsm słucham raczej starej muzyki zarazili mnie ludzie z klasy (the rolling stones, nirvana,happysad)... lubię tez Rammstein, zwłaszcza piosenkę "Mein teil" polecam;)
Poza tym oczywiście Vanessę bo ma fajny głos i spokojne piosenki... teraz już wiecie czemu nazwałam moją muzykę totalną mieszanką...

Sylwia15

"ale poza hsm słucham raczej starej muzyki zarazili mnie ludzie z klasy (the rolling stones, nirvana,happysad)"

Od kiedy Happysad to stara muzyka ? ;D
http://www.rmf.fm/muzyka/zobacz,takze,1375,Happysad.html

LegallyBrunette

No wybacz... powiedzmy że happysadu nie znam jak na razie za dobrze (poza tym od 2000 minęło 8 lat, więc to dla mnie 8/15 mojego życia, gdybym się uparła mogłabym nazwać go starym zespołem...) ale powoli i zacznę się lepiej orientować...

Sylwia15

no po prostu nie wierzę! Masz 15 lat i lubisz HSM i ten muzyczny gniot jaki reprezentuje?! Mimo to, nadal chciałabym się dowiedzieć, kto jest Twoim ulubionym aktorem i aktorką.
PS. I nie, nie moglabyś. Stare zespoly nie oznaczają takie, ktore istnieja przez ponad polowe naszego zycia...

mamiya

Hehe...dodam jeszcze że Zac ma mniejsza srednia niz Hudgens, co za zal... on nie jest świetnym aktorem i jeszcze duzo mu brakuje, ale mimo to zbiera jakies propozycje no i gra O WIELE lepiej niz Hudgens...

mamiya

Nie rozumiem co w tym dziwnego... mam prawo lubić co chcę, lubię HSM! Mam 15 lat i lubię HSM, a najbardziej Zac'a Efrona!
Czy to wystarczający powód żeby być postrzeganym za nienormalną? Nie sądzę... lubię też wiele innych zespołów i aktorów, ale oni są moimi ulubionymi i to raczej nie ulegnie szybkiej zmianie.
PS. Zwracam honor przyznaje Happysad nie jest starym zespołem, tylko znajduje się na moim mp3 wśród starych zespołów... dlatego uniżenie błagam o wybaczenie tego karygodnego błędu...

użytkownik usunięty
Sylwia15

ja Cie w pełni popieram. Masz prawo lubic to co chcesz i nikomu nic do tego. Nikt nie powinien Cię przez to uwazać za gorszą.
Ja osobiście nie przepadam za gwiazdkami HMS i za samym filmem, ale mimo słów krytyki sznuje fanów owego filmu i aktorów ;)

Sylwia15

"PS. Zwracam honor przyznaje Happysad nie jest starym zespołem, tylko znajduje się na moim mp3 wśród starych zespołów... dlatego uniżenie błagam o wybaczenie tego karygodnego błędu..."

Zostaje Ci to wybaczone . Ale nie pisz tak ; "dlatego uniżenie błagam o wybaczenie tego karygodnego błędu..." bo mnie to nie bawii ;]]

użytkownik usunięty
Miss_Nicole

żeby grac klauna trzeba miec choc trochę talentu aktorskiego..
a niech sobie nagrywa płyte. wielkiego sukcesu nie odniesie. no może napalone fanki przyznają mu nagrode bravo.

Miss_Nicole

Wcale nie postrzegam Cię jako nienormalną. Po prostu na podstawie Twoich wypowiedzi-nie tylko pod tym nawsem, ale takze pod SENSACJA) i ocen aktorów/aktorek i filmów wiem, świat jest naprawde różnorodny;] Ale wiesz,mogłabyś być odrobinkę bardziej wymagająca. Bo wiesz, 10 za zbuntowanych, alexa, Picture i ta sama ocena dla Romea i Juli, Prisona i Szyckich i wściekłych troche się gryzie...

Miss_Nicole

Nie umie śpiewać? To po co mu dali tę rolę.
To kompletnie skię kupy nie trzyma. Dali rolę
(i to główną)w filmie śpiewanym komuś,
kto nie umie śpiewać.

Melanie06

Przecież on potrafi śpiewać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones