Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron
XiXu

Po co się wypowiadasz? Jeżeli jest dla ciebie brzydalem, to zrób nam przysługe. Nie zaśmiecaj forum.

Karolina6610

Karolina to fanka Zakusia zaśmieca forum filmwebu swoimi postami. Zajrzyj do Jima Carreya, Ala Pacino, Roberta De Niro, Marylin Monroe, Edwarda Nortona, więc czemu to nasz się czepiasz.

Eriu

Nie fanka, lecz sama mam go trochę dość, ponieważ moja siora go uwielbia, i mam pokój w jego plakatach. I parę osób się z niej śmieje, i nie widzę w tym nic dziwnego, że ktoś lubi danego aktora. ^^

Karolina6610

Ja się nie śmieję z ZaWShE ZaKUś, że lubi Zaca Efrona. Mi to jest zupełnie obojętne. Sama kiedyś bardzo dawno temu lubiłam boysbandy i podobali mi się lalusiowaci chłopcy, ale nigdy nie twierdziłam, że X jest lepszy od Marlona Brando, bo jest młodszy, ładniejszy, śpiewa i tańczy.

Eriu

Mi też jest to obojętne, ale to nie znaczy, że mamy krytykować taką osobę. Jest wiele świetnych aktorów, aktorek, którzy nawet nie są w połowie docenieni jak Zac Efron(a powinni), który zagrał w zaledwie kilku filmach. I to nie jest fair, ale takie jest życie.

Karolina6610

Karolina, widziałam że dałaś 10 np. Leonardo DiCaprio(i słusznie :)). A więc wyobraź sobie, że Zawshe Zakuś wchodzi na jego forum i zaczyna gadkę, że Leo jest już stary i brzydki i Zac powinien mieć lepszą ocenę/wyższe miejsce bo jest młody. Nie puściłyby Ci nerwy??? Myślę że tak...(to tylko przykład) Pozdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones