Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

hehe

użytkownik usunięty

dlaczego chłopaki robią z siebie takich lovelasów jakim jest ten gość ? Dlaczego większość
dziewczyn lubi takich...? facet powinien być facetem i już!

użytkownik usunięty

Nie wiem :) może nie mają chlopaki pomysłu na siebie i muszą kopiować kogoś. Nie mam pojęcia. Ale Zac jest facetem ! Nie ma piersi ! :D

To jeszcze nie dowód , bo są też płaskie dziewczyny xD.

Lovelasów? Przecież to przećpane chuchro nawet koło cioty nie stało. Ale i tak najlepszy jest słynny Luntek, no poprostu na to coś nie ma chooja we wsi. Pozdrawiam wszystkich normalnych facetów, nie wiem...żołnierzy, hardkorowych koksów kulturystów, karateków...w każdym razie konkretów. NARAZIE! SIŁA!

dooom

Równierz ich pozdrawiam i błagam faceci nie patrzcie na takiego cieniasa który zapewne ma nawet karnet spa... :)

A dlaczego nie?Nie ma nic w tym złego ze faceci także lubią o siebie dbać.
Większość osób czuje się lepiej kiedy ma zadbane paznokcie niż kiedy mają brud pod nimi.Grunt to czuć się dobrze we własnej swojej skórze.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

kto tu mówi o brudzie pod paznokciami? dbanie o siebie a robienie z siebie lovelaska trochę się różni.

Lovelasami m.in nazywa się osoby przesadnie zadbane ,więc podałam Ci przykład.
Włosy na żel zadbane paznokcie obcisłe koszulki to wszystko sprawia że facet staje się atrakcyjniejszy..

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

ok! tylko podałaś zły przykład z tymi paznokciami...:)
ja brudu pod nimi nie mam i dbam o nie, a nie jestem lovelasem ... a do tego żelu i koszulek dodam jeszcze solarium :)

kwiatuszek446

nie wszystkie panny uwazaja zel, zadbane paznokcie solara itp za atrakcyjne, są też dobrze zbudowani łysi faceci z kilkudniowym zarostem i przepracowanymi dłonmi.
Osobiście, facetów z solarą, manikiurem (czy jak sie to tam pisze), kilo zelu i noszącego rurki za zwykłe homo. J3bac takich jak Zac Efron!

kwiatuszek446

Jak facet jest facetem to sam sobie potrafi zadbać o paznokcie i uważam, że PRAWDZIWEMU facetowi niewypada iść do spa czy kosmetyczki po to by sobie walnąć ładne pazurki no sory, ale taki facet to dla mnie "niefacet" ;/

mary99

Każdy ma iny gust jak już wcześniej powiedziałam najważniejsze jest to żeby czuć się dobrze ze sobą.Jeżeli Zac lubi ten styl niech z niego nie rezygnuje tylko dlatego że jego fanom czy anty fanom to się nie podoba.
W tym momencie dziewczyny noszące męskie ciuchy mogłyby poczuć się urażone bo w takim razie one tez nie są kobietami.

Mlif_2 Solarium nie jest takie złe zdziwiłbyś się ile facetów korzysta z jego usług.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

solarium jest rakotwórcze ... dużo chodzi tam kolesi ćwiczących na siłce, tylko po to aby wypalić opryszczkę po koksach a nie dla tego aby być Portugalczykiem :)

A co w tych czasach nie jest rakotwórcze ?
Chodzą ponieważ to lubią...

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

i niech se chodzą ... lovelasy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones