Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

ludzi, którzy oceniają go nisko za rolę w filmie Disney`a HSM.
On jest naprawdę dobrym aktorem. Udowodnił to chociażby w filmie 17 again, Charlie St Cloud czy też wcześniej, przed HSM w młodym wieku - Droga po marzenia. Otwórzcie oczy!!! Nie szufladkujcie go przez jedną rolę, dzięki której został zauważony!! Niejeden z nas skorzystałby z takiej szansy, żeby nie powiedzieć, że każdy.
Myślę, że jeszcze nie raz nas zaskoczy. Cały czas się uczy, nabiera doświadczenia.. Czekam na film Szczęściarz, gdzie gra główną rolę!

moviefun006

Całkowicie się zgadzam.

BubbleAngie

pozdrawiam : )

moviefun006

Ja lubię tego aktora czy się to komuś podoba czy nie...
Fajnie zagrał w "17 Again" czy "Charlie st.Cloud"...
Nie rozumiem czemu tak go większość osób nie lubi... Za to HSM ? Ludzie, nie no bez jaj...;p

moviefun006

Popieram, 17 again to jeden z moich ulubionych filmów, Charlie też był genialny, fakt, na początku też go szufladkowałem, ale widziałem w nim tylko zniewieściałego nastolatka grającego w HSM, teraz się ogarnąłem i czekam na szczęściarza...
btw. można by mu zmienić zdjęcie profilowe, bo ono samo w sobie utwierdza w postaci z HSM, moze gdyby był obcięty i z brodą, inaczej by go widzieli.

DziaBaL

zgadzam się...też myślałam o tym, że zdjęcie nie jest do końca adekwatne do jego obecnego wyglądu. Pozdrawiam :)

moviefun006

w New Year's Eve też całkiem dobrze się spisał. Ale trzeba przyznać że ciężko będzie mu się odciąć od wizerunku lalusia z HSM. Teraz pozostaje tylko poczekać na 'Szczęściarza'! ;)

moviefun006

Całkowicie popieram! Wkurzający są ludzie którzy oceniają go przez pryzmat tego ze zagrał w HSM! (Ja go za tą role pokochałam ) Założę sie ze większość tych ludzi widziała go tylko w tym filmie! On jest genialny! Ma ogromny talent i pokazał to chociażby w Charlie St. Cloud! Ja też czekam na Szczęściarza już czuje ze to będzie na prawdę boski film!<3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones