Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

nie ma co. mimo tego, że gra aktorska u niego jest naprawdę niczego sobie, ludzie i tak będą wystawiać "1", bo przecież ileś tam lat temu zagrał w HSM, a to taki wstyd. żałosne. z roku na rok jest coraz lepszy, a i tak polskie społeczeństwo będzie go oceniać przez pryzmat tego, co zrobił dawno temu. poza tym nie wierzę, że gdyby komuś z tych ludzi trafiła się okazja zarobienia grubej forsy za udział w musicalu, będąc nastolatkami odmówiliby. ale po co się produkować, to tak samo bezsensowne, jak dyskusje na temat LGBT.

fucking_positive

dobrze ujęte "polskie społeczeństwo"! chyba tylko tutaj jest tak źle oceniany ale cóż zrobić...

fucking_positive

w Pokusie udowodnił, że grać potrafi a sam film został dobrze przyjęty na festiwalu Cannes.

fucking_positive

również uważam że nie należy do aktorów bez talentu.
Grając w szczęściarzu, pokazał [przynajmniej mi] że dojrzał i wyrósł na przystojnego mężczyznę dającego sobie rade. Wspina się i wspina oraz gra w coraz to lepszych filmach i coraz bardziej podoba mi się jego gra. Brawo Zac.
Mimo zagrania w HSM cenie go. Naprawdę sympatyczną ambitna postać. Każdy od czegoś zaczyna, ten zaczął od filmu dla młodzieży. To nic złego. Ma ode mnie 7/10 za to że się pnie oraz za 'szczęściarza' :)

fucking_positive

a ja go pamiętam z filmu "Droga pa marzenia". Grał tam autystycznego chłopca. Jego gra mnie wtedy poruszyła i chyba będę go pamiętać zawsze przez pryzmat tego filmu i tej roli. Po prostu był w tej roli genialny. Wiem co mówię. Sama mam dzieci autystyczne.

fucking_positive

Masz świętą racje ale ja na przykład uwielbiam go również w HSM bo jest to mój film z dzieciństwa i dzięki tej roli Zac zasłynął i mógł rozwijać się w aktorskim kierunku. Większość jego fanek zakochała się w nim właśnie w tym filmie :D

fucking_positive

Ja dla odmiany widziałem go pierwszy raz w świetnym filmie jakim jest" Droga po marzenia". Zagrał tam bardzo dobrze, bardzo trudną rolę. Dodam, że to był pierwszy film w jakim go widziałem ( a było to już po nakręceniu HSM), więc ocieniałem go bez "tego piętna". W mojej ocenie ma chłopak zadatki na naprawdę dobrego aktora.

fucking_positive

Fakt, zupełnie nie rozumiem, aż tak niskiej, oceny tym bardziej że ostatnio miałem okazję obejrzeć kilka filmów z nim i naprawdę widać że ma talent i jest coraz lepszy, oglądałem też HSM, uwielbiam wszystko co jest związane z muzyką i tam też jego rola nie była straszna choć może się jakoś specjalnie nie wyróżnił - naprawdę szkoda że jest tak oceniany ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones