Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

z disneya to on udowodnił że nikt nie ma prawa go zamknąć w szufladzie z napisem ' 'troy bolton '' pokazał że potrafi grać w innych filmach ; )
jest przystojny i naprawde go lubie ;)
życze mu jak najlepiej !! ;* drugi Brad Pitt .

Ladybaby

Hahaha czy ty zdajesz choć sobie sprawę z tego jakie bzdury wygadujesz ?

użytkownik usunięty
Ivalor

Ja myślę, że nie zdaje xD

Ach te dzieci T_T.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ivalor

Niestety, Pokemonki, myślą, że zacek, to gwiazda na miarę XXI wieku.

użytkownik usunięty
Ladybaby

By the way - Who the fuck Zac Efron is? xD

Zgadzam się z założycielką tematu:) Jest jednym z najlepszych moich aktorów;D Nie mogę się doczekać, aż zobaczę go w "Charlie St. Cloud " ... już ściągam " 17 again " :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

I z łaski swojej zmień forum, na jakieś bardziej odpowiednie dla ciebie typu nk czy tam jakaś fotka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ladybaby

Hahaha, drogie, czy raczej tanie dziecko pieniądze to w życiu nie wszystko. Niektórzy nie mają za wiele talentów, zalet czy godności lub są po prostu zbyt leniwi dlatego jednym sposobem zarabiania dla nich jest się sprzedać telewizjom takim jak DC czy TVN. Także uważam, że na Efrona nie warto pluć, plują to się tylko dzieci w podstawówce, wiec widać jak szeroki jest twój światopogląd i doświadczenie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ladybaby

Irish pedałem?....he he he he....to nie możliwe xD

użytkownik usunięty
Dark666Lady

No, jestem pedałem, mój chłopak to Klee, kocham go a on mnie, niedawno zaczęliśmy przerabiać kamasutrę i.......... hehehe xD Żarcik ;p

A myślałam że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć...a tu proszę xD

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Przecie piszę, że żart, nie? ;P

Wiesz, zastanawia mnie jedno - czy to Klee nadstawia, czy jego boy? xD Ale dobra, nie poruszajmy takich pedalskich kwestii, poniewóż spożywałem niedawno strawę i mogę zacząć haftować xD

Wiem że to był żart :)

Mnie też bierze na bełty

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Chrześcijanin tańczy xD

A widziałeś tego gościa na eliminacjach do idola?

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Nie, raczej tego nie oglądam.

Kuba do niego: jestem na tak...ale pamiętaj moja mogiła ma być nie tknięta.

użytkownik usunięty
Dark666Lady

No bo to różnie bywa z takimi satanami ;p Widuję takich w parku w mieście - wołają do ludzi ave satan xD A ja im raz na to - ave Cezar xD

Ja nie jestem jedną z nich więc nie wiem jak się zachowują.

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Ja mam wiedzę o większości subkultur ;p Największą o punkach i oi - owcach ;p

Jesteś Bogiem? :P xD

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Nie wiedziałem, że tylko Bóg ma wiedzę o subkulturach ;)

Czyli oprócz subkultur nie znasz się na niczym :P

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Jak to kurde nie? :P

TO się zdecyduj.

użytkownik usunięty
Dark666Lady

I don't understand you ;p

Ja ciebie też :P

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Niechaj tak pozostanie ;P

ok

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Chrześcijanin tańczy!!! :P

Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy
(Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy)

Tańczą, tańczą, tańczą, tańczą jego nogi
(Tańczą, tańczą, tańczą, tańczą jego nogi)

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Und satan rulezzz!!! Blablablabla ;P

Baby, baby, baby ohh
Like baby, baby, baby noo
Like baby, baby, baby ohh
I thought youd always be mine,mine (oh oh)

Justin Bieber!!!!!!! Fujjjjjjjjjj

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Yes, fuujjj :P

Ja spadam, muszę dooglądać film ;P

'So goodbye, sweet Roisin Dubh
I say goodbye' xD

Ladybaby

Och jak ja uwielbiam tolerancje dzieci z filmweba... Musicie się wyzywać dlatego ze jedna osoba lubi kogoś a druga nie? To dopiero jest żałosne. Milion razy bardziej od Efrona, który wg mnie naprawdę się wybił. Nie jest aktorem wysokich lotów ale w 17again był całkiem niezły.

swoboda_dnia

Zgadzam się całkowicie. Moim zdaniem aktor się wyrobił. Kiedyś też myślałam że to zwykły laluś i beztalencie aktorskie (wpływ HSM), ale po 17 again zmieniłam zdanie. A po obejrzeniu Charlie St. Cloud to już przeszłam na złą stronę mocy:) Pożyjemy - zobaczymy. Może nie raz jeszcze nas zaskoczy. Tego mu życzę.

darkangel_filmweb

Świat zwariował...

Ivalor

Masz rację, jesteśmy zalewani przez Disney Channel, pederastów, sodomię, i tępotę, ale cóż, normalnych ludzi takich jak my jest coraz mniej, mam tylko nadzieję, że nie dożyje dnia gdy Pedalstwo zacznie rządzić w moim kraju, to byłoby straszne, lecz z drugiej strony obudziłoby wystarczającą nienawiść, że zamachy na pedałów byłyby częste, ale to jeden tylko mały plus.

Ladybaby

Boz ludzie, czy wy zdajecie sobie sprawe z tego co piszecie ? "Swiat zwariowal"
Takie mamy czasu, a Zacj Efron naparwde dobrze gra. To, ze was umysl jest nastowiny sceptycznie do gwiazd Disneya, to juz wasz problem. Co zlego jest w tym , ze ktos wybija sie poprzez Disney? I prosze mi nie mowic, ze nie skorzystalibyscie z takiej szansy
?
Ja rozumie, ze kiedys aktorzy byli inni. - nie lepsi - inni. Bo teraz tez sa dobrzy aktorzy. Zack Efron nalezy do nich. Jak napisala autorka watku. On pokazal, ze nie musi byc disneyowska gwiazda. Stara sie rozwijac i naparwde jemu to wychodzi. To, ze jestescie zaslepieni jego gra w "HSM" i nie potraficie otworzyc oczu na to, ze naprawde sie wybija z tego, to wasz porblem.

mishiranu

Skomentuje to tylko w ten sposób: DO SZKOŁY UCZYĆ SIĘ PISAĆ ŚMIERDZĄCA ANALFABETKO.

Xd

Gotrek09

No tak, bo na nic bardziej inteligentnego cie nie stać prawda? Potrafisz rzucać obelgami? Spoko, mnie to nie boli, a tylko pokazuje kolokwialne słownictwo i twój poziom ;p

mishiranu

hehe, skapłaś się wreszcie, że twój komputer ma słowniczek i zaznacza na czerwono błędy, masz tam może Pokemoniasty?, stać mnie na wiele, ale na ciebie szkoda mi czasu, już nie jedno pisałem na tym i nie tylko na tym forum, a dla ciebie specjalnie produkować się nie będę.

Gotrek09

Masz racje. Lepiej będzie jak już nic nie napiszesz, bo raczej nic mądrego z tego nie wyjdzie ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones