Zachary Quinto

Zachary John Quinto

7,9
10 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zachary Quinto

Dla mnie najlepszy jego tekst to wtedy gdy czekał na Claire w jej domu i wchodzi jej matka o on mówi do pieska: "Let's go say hello" I do tego to jego spojrzenie i uśmieszek. Idealny tekst w ustach psychola czekajacego na swoją ofiarę.

apache

Tak o ten tekst właśnie jest najlepszy .Idealnie zagrane .Moim zdaniem troche niedoceniony aktor bo zewsząd jest atakowany przez ,,dzieci neo" oglądajace Heroes za brutalne morderstwa i wygląd.A z tego co widzimy to Zachary doskonale wkomponuje sie w role Sylara ,a wygląd ma w sam raz (co prawda taki T-Bag mial lepszy wyglad psychola ,lecz Sylar tez wiele nie odstaje).

Dobre teksty to jeszcze chyba w 18 odcinku spotkanie z Peterem u Mohindera i słynny juz tekst ,,I remember You "(wypowiedziane tak ze aż ciarki przechodzą ) albo tekst do Isacc wtedy keidy przychodzi go zabić ,,W takich chwilach ludzie przeważnie zaczynają krzyczeć "(takie ja miałem tłuamczenie napisów ,bo ten tekst w wersji z letorem całkowicie psuje tą nutke pogardy do postawy Isaac'a)

użytkownik usunięty
nicctt1313

To jest najlepsza postać z tego serialu według mnie :D. Najlepszy jest tekst do Issaca - "Dis jużuli de part łen pipyl start skriming" :D

Jezu, uczta się ludziska angielskiego ;)

Samael

O mój boże, troche trwało domyślanie się, co "autor mial na myśli" :D

Samael

O mój boże, troche trwało domyślanie się, co "autor mial na myśli" :D

apache

W ostatnim odcinku pierwszego sezonu, kiedy Peter przyszedł juz na tą ostateczną walkę z sylarem, to nagle obraca sie a tam sylar juz stoi za nim i ten jego tekst "Co tak długo?", wypowiedziane tak, że po prostu nie można opisać... Kocham go:)

apache

Według mnie wszystko co mówi Syler jest suuper! Zachary jest taki słodki i przystojny!;)

beata_g47

rany tylko nie "slodki"! prosze...bo odbiera to cala jego mroczna nature za ktora przepadam. Dziwi mnie fakt ze tak na prawde to chyba niewiele osob uwaza go za naprawde przystojnego... uwielbiam jego psychopatyczne spojrzenie buahaha i na dodatek jest taki wysoki...aha i chodzi w trampkach, chociaz dobrze ze nie caly czas fajnie ze w ostatnim odcinku jest troche bardziej elegancki..
ale ze mnie baba...;/

Szmergel

Masz racje, ale na temat gustów sie nie rozmawia, dla mnie to on jest bardzo przystojny, to mój ulubiony aktor. Lubie jego styl tą fryzurę te trampki itd. No i oczywiście też to spojrzenie... Oglądałam go w różnych innych serialach, ale w herosach to naprawdę pokazał jak świetnym jest aktorem. Te ruchy, mimika twarzy, teksty, nie znam aktora, który lepiej zagrał by rolę Sylara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones