Zachary Quinto

Zachary John Quinto

7,9
10 717 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zachary Quinto

Czy ma dziewczynę ? Kiedyś była mowa o Danii Ramirez , ale nie wiem ile w tym prawdy

użytkownik usunięty

Dania była podobno tylko jego przyjaciołką... :) Od dłuższego czasu śledze losy tego znakomitego aktora... z tego co przeczytałam wiem że Zachary nigdy nie odpowiada dziennikarzom na pytania osobiste... Niektórzy albo i większość podejrzewa że jest on gejem... ale ile w tym prawdy nie wiadomo... on sam ani nie zaprzecza ani się do tego nie przyznaje. Pozdrawiam!

nic a nic. Dziś aktor wyszedł z szafy [brawo!] i ujawnił się jako osoba homoseksualna. Jedynie co może mieć to partnera lub chłopaka ;)

Pierrot_Jeanne

właśnie chciałem o tym napisać, hahah! tak to prawda i brawo dla niego. :)

użytkownik usunięty
GeorgVuitton

Właśnie się dowiedziałam o tym że Zachary jednak ujawnił że jest gejem... od lat Zach jest moim ulubionym aktorem, dlatego mam nadzieje że te wyznanie pozwoli mu wkońcu odetchnąć z ulgą... Szczerze mówiąc podejrzewałam że on nim jest, ale z drugiej strony to co tak naprawde mi sie podobało to fakt że nie mówi on o swoim życiu prywatnym, że wszystko to zostawia dla siebie a nie dla oczu ciekawskich... Przychodziły mi również mysli że moze kiedys przeżył jakieś ogromne rozczarowanie miłosne i dlatego nie chce sie teraz spotykać z żadną kobietą, cudowne tez było to że nie ma na koncie 10 żon i nie zalicza po koleiu wszystkich aktorek z którymi gra jak to robi większa część Hollywoodzkich amantów, a tu taka wiadomość... Mnie jako - kobietę - to boli i łamie mi serce !! :((( właściwie nie wiem co myśleć... :( mam mętlik w głowie...:( w każdym razie nie zmienia to faktu że jest facetem o wielkim sercu, który tak duzo robi dobrego dla osób homoseksualnych i je wspiera ! Życze mu jak najlepiej....Zachary pozostanie w moim połamanym tą wiadomością - sercu i będę cieszyć sie jego szczęściem... Bardzo chciałabym żeby kiedyś odwiedził Polske ! :) Myśle że miał by tu WIELU licznych fanów, którzy pokazali by mu jak bardzo go kochają za to co robi i za to kim jest ! Pozdrawiam wszystkich !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones