Zachary Quinto

Zachary John Quinto

7,9
10 719 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zachary Quinto
użytkownik usunięty
Baby_Black27

Z wyglądu troszke tak... jest podobieństwo. Pamiętam że kiedyś gdy przeglądałam sobie galerie Zacharego na jakiejś stronce, ktoś wrzucił zamiast jego fotki, zdjęcie Rotha.

Baby_Black27

Czy tylko jeśli chodzi o kolor włosów i troszkę kształt brwi, bo innych podopieństw nie widzę.

Szczególnie kiedy stoją obok siebie, o: http://25.media.tumblr.com/tumblr_kwd38p1NkH1qa2dqmo1_400.jpg

BeeBee61

Myślę, że gdyby mieli ten sam image trudno by ich było odróżnić ;) a tak nerdy u Quinta i zarost u Rotha zmieniają postać rzeczy :)

Baby_Black27

No nie wiem. Dla mnie - jak już napisałam wyżej - jedyne co ich łączy to ''ciemna'' uroda, bo rysy mają zgoła różne. : )

BeeBee61

Na tym zdjęciu Quinto nie wygląda jak Quinto ze zdjęcia na filmwebie. Czy to jednak Roth jest po lewej??

NickError

Roth to ten po prawej, Zachary jest w okularach.

BeeBee61

No właśnie tak myślałem, ale Quinto nie wygląda tak, jak na swoim głównym na filmwebie.

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Jakieś tam podobieństwo może i jest... w każdym razie, oboje są mega przystojnymi facetami! :P A Zachary szczególnie.

:) prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones