Zachary Quinto

Zachary John Quinto

7,9
10 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zachary Quinto

Ja wiem, ze jest pewnie mnostwo takich wpisow, ale ja musze to powiedziec: SYLAR RZADZI!!! - on jest niby złą postacią, ale ma chyba wiecej fanow niz inne postacie w "herosach". W pierwszym sezonie wszyscy sie go balismy, mowilismy "o nie, to Sylar, uciekajcie!" a w 4 "aaa, to Sylar, nareszcie!". Zachary Quinto jest boski w tej postaci, pelen humoru i sarkazmu. Co z tego, ze pozera ludzkie mozgi...

BeatryczeHolmes

On nie zjada mózgów. Gdy "pożyczał" moc Claire Bennet pokazano dokładnie cały proces. Coś tam przyciskał i już wiedział jak działa czyjaś moc ;]

SilentJay

Co nie zmienia faktu, że Sylar jest imho najlepszym badassem w historii seriali. Wywołuje niesamowite emocje, Quinto zagrał go w sposób WYŚMIENITY, bardzo umiejętnie eksponując rozterki i emocje bohatera. Szkoda tylko, że...

SPOILER!

Że w ostatniej części przeszedł na jasną stronę mocy.

Orick

widać mało seriali oglądałeś

BeatryczeHolmes

Dawno nie przeczytałam równie trafnego pisu postaci. Przejście od "o nie, Sylar!" do "o tak, Sylar!" to mój ulubiony element całego serialu.

hailgun

hmmm.... Może jestem jakaś dziwna, ale u mnie przez wszystkie sezony było tylko "O tak, Sylar" :P

xena_4

ha ta jest świetny, ale najbardziej mnie rozbroiło, że był Bogiem w Joan z Arkadii a tu Sylerem hehehe :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones