Zachary Quinto

Zachary John Quinto

7,9
10 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zachary Quinto

Wpadlam po uszy, wszystko przez Herosow. Co dziwne, nie spodobal mi sie od razu - na poczatku za herosowego hottie uwazalam Petera (Milo), ale z czasem jakis piorun mnie chyba trzasnal bo zwariowalam na jego punkcie jak nastolatka. Facet jest piekny - ideal. Jest zarowno otwarty do ludzi, ale rowniczesnie ma w sobie cos tajemniczego i skromnego. Ma niesamowicie intensywne spojrzenie, seksapil, magnetyzm :) Z tymi brwiami i zarostem wyglada jak stuprocentowy facet z buzujacym testosteronem, a z drugiej strony ma w sobie cos chlopiecego. Nie mniej jednak uwazam, ze to jednak prawda ze jest gejem :( Ale w sumie co mi tam - i tak szans nie mam ;)))))
Wydaje sie tez bardzo dobrym aktorem, o ile nie najlepszym z calych tych Herosow. Na koncie wielu filmow nie ma (na imdb.com troche wiecej podano), ale pewnie grywa w teatrach. W Herosach dobrze mu idzie zarowno kiedy gra zimnego morderce, namietnego kochanka czy tez syna szukajacego matczynej akceptacji.

Melody86

też wpadłam :) i dobrze mi z tym. Co za szkoda, że takie geny się zmarnują (bo tez niestety wierze w plotki).

Annash

ja nie wierze w plotki, ale wpadajac po uszy dla Zacha zaczelam o nim troche czytac i ogladac mnostwo filmikow na YT i zdjec :) I stwierdzilam ze jednak cos w tej plotce jest. Moja uwage zwrocil jego sposob ubierania sie, ktory troche "gejem trąci" - faceci hetero raczej by sie tak nie ubierali - dosc obcisle spodnie-rurki, przylegajace, jakby lekko malawe t-shirty, kapelusiki, wyglada troche "emo". No i fakt ze ma 32lata i z nikim sie nie spotyka i nie mozna znalesc zadnej informacji w necie o jego ewentualnych dziewczynach. I to ze w wywiadach kiedy go o to pytaja od razu niezrecznie zmienia temat.

Wydaje mi sie ze przez to, ze jest gejem a ze unika tego tematu jak ognia troche ogranicza go jako aktora - tylko po herosach zauwazylam, ze to bardzo ciekawy talent i powinien miec kupe filmow na koncie, ale to tez wiazaloby sie z brakiem prywatnosci i wyjsciem pewnych rzeczy na jaw.

Wspanialy facet :) eeeeh :))

Melody86

Pisząc, że wierze w plotki to co napisałaś miałam na myśli + odrobina zmanierowania w jego sposobie bycia i homoseksualni znajomi z którymi co go co jakiś czas sie go widuje + wizyty w klubach dla gejów itd., znalazłam nawet jego fotke, na której bierze udział w proteście dotyczącym zakazu małżeństw homoseksualnych (czy coś w ten deseń). Z drugiej strony w dzisiejszych czasach to wszystko o niczym jeszcze nie świadczy. Jest czy nie, na zdrowie, bo życie pod taką presją (Jezy jak ten facet jest molestowany przez paparazzi) musi byc okropne.

p.s. to chyba jedyny facet na świecie który w rurkach prezentuje się rewelacyjnie ;-)!

Annash

A mozesz napisac, o jaka dokladnie "odrobine zmanierowania" chodzi? Bo ja nie zauwazylam nic takiego, z wywiadow na YT wydaje sie przemilym i raczej skromnym gosciem :)))))

Melody86

bo ja wiem? ;-) nie lubię operować stereotypami (choć już wyżej to zrobiłam) ale w jego zachowaniu, sposobie mówienia jest coś utożsamianego zwykle z gejami, może sie tylko doszukuje. I też odbieram go jako skromnego i sympatycznego faceta z zarębistym poczuciem humoru, to zmanierowanienie nie było w sensie negatywnym.

Annash

http://www.youtube.com/watch?v=gMWDHxDRQMk&feature=player_embedded pewnie widziałaś? mój polepszacz humoru na ten tydzień:)

Annash

widzialam :) fajnie wyglada z ta dziewczynka, tak opiekunczo :))) znowu rozmarzylam sie :P Widzialam tez fajny smiszny film o porwaniu zakladniczki. A widzialas w jakim domku mieszka Zach? Mozna wygooglowac :]

Melody86

widziałam wnetrze tutaj -----> http://www.youtube.com/watch?v=9KSOdrZ6yEk - ascetyczne. Wspomniany filmik też, zresztą linka do niego znalazłam na tym forum, fajny.

użytkownik usunięty
Annash

Ludzie,nie rozumiem jak mozna wierzyc w te pogloski ze Zachary jest gehjem - w jakims wywiadzie przyznal ze rozstal sie w 2006 ze swoja dziewczyna i od tej pory jest sam.
Widocznie dobrze mu z tym :)
A nawet gdyby rzeczywiscie nim byl,to przeciez nie umniejsza jego seksapilu i magnetyzmu w Herosach - bez Sylara Heroes byloby po prostu nudne!

probujesz pisac do nas jakby pouczajacym tonem, a jedynie powtorzylas nasze slowa, wiec o co ci tak naprawde kaman. Tak samo jak my nie wiesz, czy jest gejem czy nie, i tak samo jak my stwierdzasz, ze nawet jesli jest to nadal jest sexy i the best. Wiec...?
Poza tym, co z tego, ze powiedzial, ze rozstal sie z dziewczyna prawie 4 lata temu? O niczym to nie swiadczy.

użytkownik usunięty
Melody86

Nie mam zamiaru sie z toba klocic,Melody - ale nie rozumiem tez czemu tak gwaltownie reagujesz - jesli chodzi o wyrazanie swojej opinii to mam do niej pelne prawo i wnerwia mnie tylko fakt,ze zamiast pisac o jego talencie aktorskim grzebiesz w jego prywatnym zyciu,jakoby jedgo orientacja seksualna odgrywala tu jakas ogromna role? - Wiec o co tobie wlasciwie chodzi?

nie, to ja nie rozumiem o co tobie chodzi - napisalam o facecie same superlatywy, a ty sie czepiasz.

użytkownik usunięty
Melody86

Ok,to moze juz zakonczmy te dyskusje bo do niczego ona nie prowadzi,a poza tym nie lubie sie klocic
Pozdrawiam :)

nom ja tez nie lubie. A wiecie, ze Zach ma swoj profil dla fanow na Facebooku? Sporo zdjec, troche filmikow z youtube, garsc jego prywatnych. Sam go prowadzi :)

Melody86

Jedna 24 lata, druga 23, trzecia nie wiem, a takie dyrdymały wypisują :/ Normalnie jak 12-letnie siusiumajtki... A później się dziwią, że mężczyźni nie traktują poważnie większości kobiet...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones