Zachary Quinto

Zachary John Quinto

7,9
10 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zachary Quinto

32 lata a wystąpił w jednym filmie i w kilku serialach gościnnie, pierwszy raz widze coś takiego <hahaha> nawet jay hernandez od zwłok na płocie ma większe doświadczenie ;-)

sally_storm

normalnie to samo pomyślałam, gdy zobaczyłam jego "filmografię"
taka ciota dostała rolę Spocka. rozpaczam :/

Analphabetapolothology

Nie wiedziałem, że doświadczenie aktora ocenia się po ilości ról w filmach i serialach. ;)

Gnat

"taka ciota dostała rolę Spocka. rozpaczam :/ "

rozpaczaj ale nad sobą :/

Lukasz198919

Gra aktora to przede wszystkim TEATR! Moim zdaniem jako czarny charakter spisuje się bardzo dobrze, ale dochodzi mu mocny konkurent w postaci ... T-Bag`a:)

marcoxp1233

T-Bag też gra w Start Treku ?

Analphabetapolothology

widocznie rolą w Herosach zaimponował, okazał się perełką w serialu - pewnie dlatego zaprosili go do obsady star treka. Gdyby do roli w filmach obsadzali tylko super znanych aktorów to pomyśl sam ani Tom Hanks, ani Pitt i wielu wielu innych nigdy nie dorobiło by się statusu "gwiazd" ktoś zaryzykował i trafił, kto wie może tak samo będzie z Quinto bo jest dobry w roli w herosach, nawet bardzo dobry- każdy zasługuje na szanse w ten sposób "rodzą" się gwiazdy....

sally_storm

Może i wystąpił w jednym filmie, ale udowodnił, że rola Spocka mu sie należała. Od kiedy to w ilu filmach grał ma jakieś znaczenie? przynajmniej się ludziom nie przejadł. Jest świetny jako Sylar i Spock ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones