Zack Snyder

Zachary Edward Snyder

6,4
5 586 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Zack Snyder
Napier

Słaba xD hahah , a co ONA nakręciła ? SUPER 300 i Średnie Watchmen - nic poza tym , i ty mówisz co taka ocena ?

Może za pomocą Nolana i Hansa Man of stall mu powinien wyjść dosyć dobrze , wtedy możesz płakać o taką ocenę.

nea_filmweb

Zimmer ostatnio raczej przeżywa kryzys twórczy... Już od kilku lat nie stworzył nic co zapadało by w pamięć (no może po za kilkoma utworami w Batman Begins i TDK)
Nolan po tym co pokazał w TDKR też niezbyt w formie (albo po prostu postać batmana go tak zmęczyła), więc nie wiem nad czym zachwyty.
A jeśli chodzi o Watchmen to prawdopodobnie najlepszy film Snydera (to facet jakbyś nie zauważył, więc nie wiem czemu napisałeś "ONA")

Napier

Tworzy dobre filmy, ale jego stylistyka jest zapewne ciężka do przetrawienia dla przeciętnego widza. Druga sprawa, że jego najlepsze projekty są na bazie dość specyficznych komiksów, tak więc nie są skierowane dla jakiegoś szerokiego grona odbiorców. Jeśli MoS mu wypali to pewnie skoczy ocena.

Napier

Jaka kuźwa różnica co za ocena? Nigdy was ludziska w tej kwestii nie zrozumiem. Niech będzie sobie nawet 2 ja dałem mu 10 a średnia mnie gwiżdże i nie boli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones