Zack Snyder

Zachary Edward Snyder

6,4
5 598 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Zack Snyder

Po obejrzeniu trailerow nowego batmana widać że facet sporo czerpie od nolana, wszystko sztucznie napompowane bez polotu i finezji. Im mrocznej tym lepiej. Niedługo Batman będzie siedział na klozecie z mina zmęczonego przez życie faceta przy akompaniamencie "epickiej" twórczości zimmera. To jest tak sztuczne że już tym rzygam

StaryWorms

Odnoszę takie samo wrażenie. Snyder porzucił swój wyjątkowy styl na rzecz patosu w stylu Nolana, który nawet nie jest zły, wręcz przeciwnie, ale zaczyna nudzić niemiłosiernie i szkoda, że stał się tak wielką inspiracją dla reżysera, który niegdyś miał swój niepotarzalny styl i mógłby sprawić, że supermen miałby nareszcie dobrą ekranizację. Cóż, przekonamy się niedługo, czy nasze obawy na podstawie trailera urzeczywistnią się w praktyce.

franklysaid

superman* oczywiście

StaryWorms

Właśnie bardzo dobrze bo widać, że uczy się na błędach. Man of Steel było katastrofą, strasznie sztuczny. film Co prawda obsada tutaj nie powala jeśli chodzi o głównych bohaterów ale mam nadzieję, że jednak będzie bardzo mroczny. Zresztą jeśli ktoś wyobraża sobie film z Batmanem, który nie jest mroczny, chyba jest nienormalny.

Ergath

nie zrozumiałeś słowa mroczny w kontekście wypowiedzi autora postu.

Ergath

MoS byl sztuczny? xD Nie bede sie nawet klocic.

JohnnyDepp4LIFE

Nie kurde, był mrożący krew w żyłach, prawdziwy film dla twardzieli :D:D

Ergath

Tez tak mysle

StaryWorms

właśnie ten bezdenny realizm z nachalną mrocznością to już zakrawa o absolutną tandetę. Wszystkie te filmy są takie same od Ironmana przez batmana po supermana ze stali.
Dokładnie identycznie to widzę co już wiele razy pisałem ale dzieci avengersów mnie za każdym razem ruga. Dokładnie sranie, spanie i lanie przy Zimmerze ot, cała ten realizm.

Piszę to od dawien dawna niestety mało kto to zauważa. Ten żenujący realizm a już Robocop to absolutna patałach wśród tych śmieciowych filmików.

markin

Jeżeli Iron man, superman ze stali, avangersi i robocop są dla ciebie mroczne to nie mam pytań. Już filmy disneya są bardziej mroczne. Wymieniłeś filmy, które nie mają nic wspólnego z Batmanem Nolana, który jest arcydziełem. Iron man i superman ze stali są kolorowymi patetycznymi gniotami, które nawet za milion lat nie dorównają filmom Nolana. To tak jak porównać budyń czekoladowy do waniliowego. Może Batman vs Suprman nie wypali. Nie jaram się tym filmem tak bardzo bo obsada jest strasznie słaba i ten film nie ma nic wspólnego z filmami Nolana. Nolan w przeciwieństwie do niego przykłada ogromną uwagę do aktorów i wszystko jest dopracowane do perfekcji. Ja uwielbiam mroczne filmy akcji bo jest ich strasznie mało i to fajna odmiana od słabych filmów marvela. I nie wiem jak można nie zrozumieć tak prostego postu bo to właśnie ty nie zrozumiałeś o co chodzi autorowi. Jeżeli ktoś nie lubi zbyt mrocznych filmów rozumiem to, ale ja się ciesze że takie są. Jak ci się ni podobają mroczne filmy to idź obejrzeć beznadziejnego iron mana tylko przestań opowiadać, że iron man jest mroczny bo to absurdalne.

Ergath

więc jak mówiłem nie zrozumiałeś kontekstu słowa

markin

Ty nie zrozumiałeś o co mu chodziło :D

Ergath

no i niech tak zostanie

Ergath

U Nolana ta mroczność jest zabawna bo z jednej strony sili się na realizm w filmie o superbohaterze, no dobra spoko to może jeszcze przejść, dobry pomysł tylko, że z drugiej strony ma kompletnie odrealnione dialogi i rzucanie tylko ekspozycja na lewo i prawo.

StaryWorms

A myślałem, że to dobrze że stara się żeby film był realny i miał swój klimat i był inny niż te wszystkie filmy marvela. Dialogi są według mnie w porządku, widziałem może z 10 filmów z genialnymi dialogami ale ciężko ich szukać w jakimkolwiek filmie akcji. Nie wiem o co chodzi że są odrealnione. A eksplozje były fajnie wybrane. Ale po Batman vs Superman spodziewam się czegoś innego. Wątpię żeby dorównał Batmanowi Nolana, ale mam nadzieję że chociaż nie będzie o wiele gorszy.

Ergath

ja nie mówiłem o eksplozjach tylko o ekspozycjach. Standard u Nolana. Tam nie ma normalnych dialogów tylko własnie rzucanie w widza ekspozycjami albo pretensjonalne i patetyczne monologi.

StaryWorms

Ok, źle przeczytałem.

StaryWorms

Batman jest taki w komiksach, czemu niby sporo czerpie od Nolana? Jak już to tdk był zrobiony całkiem inaczej, a ten jest jak wyjęty z komiksu. Co byś wolał? Adama Westa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones