Zack Snyder

Zachary Edward Snyder

6,5
5 455 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Zack Snyder

Jak na debiut w wysokobudżetowej produkcji nakręcenie najlepszego filmu o żywych trupach w historii robi wrażenie. Ciekawe czy patent z szybko biegającymi trupiakami (wreszcie!!!) był jego pomysłem czy zasługą scenarzysty. Teraz czekam na Dzień Żywych Trupów - zobaczymy co Zack pokaże i czy utrzyma wysoki poziom Świtu Żywych Trupów.

Witcher

Ten patent z szybkimi zombiakami to wykorzystak tez Danny Boyle w 28 dni pozniej.

Natomiast Swit ogolnie niezły, ale bez rewelacji.

fidelio

Racja, ale 28 dni później zobaczyłem dopiero niedawno.

Btw. Szkoda że jednak nie reżyseruje remake`u Dnia...

Witcher

W 28 dniach nie ma zombi tylko zwykli ludzie

gerald_00

sorry, ale świt odpada przez biegające zombie.

Witcher

Jak oglądałem w telewizji "Świt ..." w jego reżyserii, to jakoś mnie nie porwał. Miałem wrażenie, że twórcy remake'u postawili na dynamiczne sceny akcji kosztem spojrzenia na bohaterów i ich degenerację wywołaną stagnacją i w miarę spokojną sytuacją w markecie.
Wynudziłem się na "Świcie ..." Romero, ale i tak cieplej o nim myślę niż o tym remake'u. Ja go za ten film spisałem na straty i nawet rewelacyjni "Strażnicy" nie zmienili jakoś bardziej mojej opinii o nim. Trzeba poczekać na jego autorską propozycję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones