Zack Snyder

Zachary Edward Snyder

6,5
5 455 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Zack Snyder

Co jeden jego film, to większe gówno. Nawet wolę nie dopuszczać do świadomości, że powstanie kontynuacja tego gniota '300'. Rok 2010 będzie rokiem straconym dla kinematografii. Po prostu tragedia. 'Rainbow Six' też zapowiada się na mega-badziew. Beznadziejny reżyser, scenariusz na podstawie gry - to musi być kolejna kupa.

u_r_a_l

z tego co wiem to będzie na podstawie ksiązki T. Clancy'ego na której oparta jest gra. takze zostan przy
ogladaniu reklam tamponów

u_r_a_l

To ciebie by pewnie zatrudnił a byś językiem robił za tampon.

u_r_a_l

Jak dla mnie bardzo dobry reżyser, ma swoje wizje, pomysły, nie jest kopia nikogo z wielkich... Zrobił 3 filmy z czego dwa które widziałem robią piorunujące wrażenie.

Fachowiec od slow motion? Niekoniecznie. W doskonałym remake "Dawn of the Dead" nie było ani jednej sceny tego typu a film wbijał w fotel. "300" to adaptacja komiksu, bardzo wierna, niezwykle wierna dlatego też do reżysera nie można mieć żadnych pretensji, zresztą film to wizualnie doskonały.

Przed nami "Watchmen" i myślę, że też będzie świetnie, choć mniej kolorowo, bardziej noir.

Snyder ma przed sobą przyszłość. Oby się nie ograniczył do dwóch gatunków, horroru i kina akcji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones