Zack Snyder

Zachary Edward Snyder

6,5
5 455 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Zack Snyder

Ten człowiek powinien się zabrać za adaptacje gier komputerowych (głównie RPG) - już widzę takiego Baldursa, Wiedźmina, Planescape Torment...nie dość że w jego filmach jest genialna muzyka to w dodatku tyle epickości.

Venderein

Baldur i Tourment nie wydają mi się dobrym materiałem na film byłyby chyba za trudne w realizacji ciężko by było zmieścić fabułę nawet w 3 godzinnym filmie. Już prędzej taki Gothic albo Fable ( ten tytuł nawet by mi do Snydera pasował). Ja chętnie bym w jego wykonaniu zobaczył jakąś sieczkę jak God of War albo Devil May Cry. Pozatym szkoda ,że go nie wzieli do Warcrafta zamiast Raimiego.

rafus20l

jak dla mnie mógłby Assassin's Creed'a ekranizację stworzyć. Co wy na to?

Kadente

No też całkiem fajny pomysł mi jeszcze Thief do głowy przyszedł.

rafus20l

hmm... nie chcę wyjść na ignoranta, ale co za Thief?

Kadente

To seria skradanek w której chodzisz złodziejem akcja dzieje się w średniowieczu. Seria jest dość popularna.

rafus20l

no pacz, pierwsze czytam. Zaraz muszę oblukać co to za składanka.

Kadente

wygląda ciekawie. Jak zdam egzaminy, na pewno se ściągnę i zagram.

Kadente

Ziom, serio nie kojarzysz Thief'a? Toż to kultowa seria! Garret wymiata ;)

Pikastro

Już zdałem i zagrałem nawet, ale szczerze mówiąc pierwsza część nie bardzo mnie ujęła. Jakaś taka mdła grafa mi się wydaje, może tylko mi się wydaje, ale tak właśnie mi się wydaje.

Więc co mam robić? Zrażać się, czy tyrać dalej?

Kadente

Nie jest to dziwne, jedynka i dwójka są bardzo stare. Osobiście polecam trzecią część, Deadly Shadows. Chyba na silniku Half Life'a 2, jeśli mnie pamięć nie myli, to i nie zraża aż tak bardzo grafiką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones