Zbigniew Nienacki

Zbigniew Tomasz Nowicki

7,0
51 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Zbigniew Nienacki

Panskie ksiazki z cyklu "Pan samochodzik" to juz legenda.Dziekuje...

DanteXXI

U mnie pan Nienacki też miał wielki szacunek i 10/10, dopóki nie obejrzałem 'Akcji Brutus'.
Choć 'Pana Samochodzika' nie zapomnę, tego nie mogę wybaczyć.
7/10 mogę dać, ale szacunek gdzieś uleciał...

jacek75

Za "Pana Samochodzika"należy mu się naprawdę pamięć.Na jego książkach wychowało się masę ludzi,wielu pewnie dzięki niemu zainspirowało się historią,część może poszła zawodowo w tym kierunku....U mnie zawsze będzie zajmował wysokie miejsce.Oceniam go tylko na podstawie tego jak stworzył serię Samochodzików,nie miałem okazji poznać innych jego dzieł.

adrian90_2

'Pan Samochodzik' to część mojego dzieciństwa i wczesnej młodości i do końca życia będę miał do niego sentyment. Dlatego odradzam wspomniany przeze mnie film. Upadek legendy może być bardzo nieprzyjemny...

DanteXXI

pierwszy raz o gościu słysze widziałęm na sieci audiobooki 'Pana Samochodzika' boże co to ma być ?
o co cgodzi w tych seriach z 'Pana Samochodzika' ???? facet pisał książki dla dzieci czy co ? bo jak na razie sam tytuł mnie odrzuca ;]
przygody pana samochodzika pfff

damian252

Pisał książki dla młodzieży ;) mimo to są tak świetnie napisane,że dorosła osoba na pewno to przeczyta i nie pożałuje.Tytułem nie ma się co sugerowac.W książce znajdziemy wątki detektywistyczne,kryminalne,humorystyczne i przede wszystkim historyczne ;) wiele osób stwierdziło,że zainteresowali się archeologią czy historią sztuki po przeczytaniu "Pana Samochodzika".Co więcej niektórzy poszli dalej i pracuję w tych kierunkach :) jeśli nie wierzysz,zajrzyj na forum P.S ;) tam ludzie organizują konkursy,kto lepiej zna tą serię,a są to ludzie którzy mają 20 lat ale i 50 parę.W życiu przeczytałem wiele książek,ale Samochodziki są wysoko w czołówce ;) zachęcam do przeczytania.

DanteXXI

Twórca Pana Samochodzika nie bez powodu jest uważany za jednego z najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych pisarzy jacy mieszkali na Warmii i Mazurach. Między innymi dlatego najnowszy odcinek programu Bookriders poświęcony jest osobie Zbigniewa Nienackiego. Gorąco zapraszamy przed telewizory w niedziele o godzinie 19:30 oraz na stronę internetową naszej audycji: http://www.tvp.pl/olsztyn/magazyny/bookriders/wideo/odcinek-12/9085198

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones