Zbigniew Zapasiewicz

8,4
22 212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zapasiewicz

uwielbiam tego gościa w psach był świetny ale w ck.dezerterzy jak się kłóci z von nogayem to poezja aktorstwa :d

paul_van_dyk_87

Uwielbiam go za rolę kapitana Wagnera. To jest mój ulubiony dialog:
Wie pan, że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie?
-Panie kapitanie!!!
-Radzę panu nie podnosić głosu, panie oberleutnant.
-Oficerski sąd honorowy przekona pana kapitana, że to wszystko, co pan przed chwilą powiedział, jest wystarczające do żądania przeze mnie satysfakcji!!!
-Pan się nie kwalifikuje nawet do sądu dla ludożerców, buszmenie! W moich oczach jest pan nędznym gadem omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem, panie oberleutnant von Nogay... niech pan stąd wyjdzie, bo ja nie mogę na pana patrzeć, bydlaku.
-Panie Wagner!!!
-Precz!

ignis_2

GENIALNA scena. Zresztą rola Zbigniewa Zapasiewicza w CK.Dezerterach jest wyśmienita.

Hektor_

w "Barwy ochronne" oraz "Ostatnie takie trio" jest totalnym wymiataczem, zwłaszcza w tym pierwszym filmie. Stał się moim ulubionym polskim aktorem obok Bodo, Niemczyka i Gajosa.

boiler5

Obyśmy nadal mieli tak wspaniałych aktorów. A to w erze seriali ,Trudnych spraw i Dlaczego ja nie jest łatwe. Mam nadzieję że będziemy mogli tak świetne filmy jak te z dorobku Z.Zapasiewicza oglądać w przyszłości .

Hektor_

Ja również mam taką nadzieję. I zgadzam się ze zdaniem przedmówców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones