Zbigniew Zapasiewicz

8,4
22 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zapasiewicz

Wlasnie zobaczylem, ze dzis byl pogrzeb tego kolezki. W jakich filmach on gral? Zapytalem mamy ale mowi, ze w zyciu o nim nie slyszala.

Na jednym zdjeciu ma wasy. Czy to ten gosciu co gral w tym serialu o Kiepskich?

użytkownik usunięty
sirgregh

Podejrzewam, że się zgrywasz. Aż tak głupich ludzi chyba nie ma!!

sirgregh

Tya...Jakbyś był chociaż ćwierć-inteligentem to byś zajrzał w odnośnik 'filmografia', gdzie masz wyłożone wszystkie filmy na tacy.

lop3pop

Czy ta prowokacja miała być śmieszna? Akurat nie jest.

lop3pop

Zamiast pomoc to wszyscy skoczyliscie na czlowieka. Zapasiewicz nie gral w "Kiepskich". Kiedys zagral u Wajdy w tym filmie o tych rycerzach na krzyzach. "Powodz" czy jakos tak.

il_genovese

Naskoczyli bo to wstyd nie znać tego nazwiska.Chyba,że ktoś jest prostym chłopem.

wazka16

Dokladnie totalna porażka :) Ale skoro ktos kojarzy wyłącznie Kiepskich no to cóż....

wazka16

a może po prostu nie miał okazji go oglądać ?! to wy chyba jesteście ograniczenie tego nie rozumiejąc...
A autor tematu trochę debilnie się zapytał, ale odpowiedzieć można na poziomie :P
Poza tym może jest za młody, żeby znać jego role, jak np. ja :P widziałam tylko 2 filmy z Zapasiewiczem na razie i też go nie znam pod względem aktorskim ... Z tych 2 to go nie pamiętam ;(

pixi222

Zapasiewicz nie należał do moich ulubieńców jeśli chodzi o film polski, choć nie miałem przyjemności widzieć wielu filmów z jego udziałem. Postaci kreowane przez tego Pana w filmie zawsze wydawały mi się nie mieć tzw. dystansu być może dlatego, że były to filmy dramatyczne a jak wiadomo prawdziwy intelektualista przeżywający dramat gardzi dystansem. Pan Zapasiewicz z pewnością, jak gros ludzi kultury w okresie peerelu nie mógł w całej okazałości zaprezentować swych zdolności aktorskich w filmie, jednakże w znakomitej większości był on obsadzany w roli, za przeproszeniem inteligenta-skur***wysyna, do czego niewątpliwie predestynowały go jego osobiste cechy.

lanicz

Ja tam nie wiem ale, ze co?

il_genovese

uwielbiam dyskusje na filmweb

lop3pop

no ba!

sirgregh

GraŁ w ''Psach'' i ''Szpitalu przemienienia''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones