Zbigniew Zapasiewicz

8,4
22 212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zapasiewicz

Zauważyliście, że pan Zapasiewicz gra w prawie we wszystkich filmach Krzysztofa Zanussiego (Z dalekiego kraju, Barwy Ochronne, Suplement, Persona non grata, Życie jako... itd.)

Stolaz

No niestety zauważyliśmy...Szkoda tak wspaniałego aktora jak Zapasiewicz na tak fatalnego reżysera jak Zanussi. Nie rozumiem dlaczego Zapasiewicz trzyma się z Zanussim, no ale jeden film Zanussiemu wyszedł - to "Barwy ochronne" (i też w tym bardzo dużo zasługi Zapasiewicza).

Getzz

Ja też zauważyłam...i też jestem zdania, że szkoda go na przeintelektualizowane kino pana Zanussiego.

Jorjan

Ja też zauważyłem, ale jestem do was w opozycji. Zanussi to świetny reżyser. I nie chce mi się tego popierac żadnymi przykładami czy tego uzasadniac. Tak po prostu sądzę i już :)

the_boutique

I zauważyłem coś jeszcze - wiedziałem, że kojarzę skądś zdjęcie Zapasiewicza, które wstawiono na tą stronę. Dziś już wiem skąd - "Przypadek" w reżyserii Kieślowskiego i rozmowa Zapasiewicza z Lindą na tej łodzi :) Ależ to kapitalny film. Pozdrawiam!

Getzz

A w Śmiertelna choroba ? .... śmiertenie dobry fim i Zapasiewicz idealny do swojej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones