Zbigniew Zapasiewicz

8,4
22 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zapasiewicz

Zarozumiały i nadęty arogant

użytkownik usunięty

Kiedyś w telewizyjnym wywiadzie prowadząca z nim rozmowę pomyliła jego nazwisko z nazwiskiem Zamachowskiego (pani redaktor oczywiście natychmiast go przeprosiła), ale Zapasiewicz bardzo się obruszył i powiedział, że to było bardzo nieprzyjemne. W innym wywiadzie określa się mianem osoby, o której się mówi, że jest mądra.
Jego nadęty sposób mówienia odpycha mnie. Nie uważam, że jest słabym aktorem czy głupcem, bo nim nie jest, ale nie jest to typ człowieka, którgo bym zaprosił na kufel piwa.


użytkownik usunięty

jak można pomylić mistrza z parobkiem.....

użytkownik usunięty

Jak pisałem wyżej, nie uważam go za parobka, słabego aktora czy za kogoś pośledniejszego w swym zawodzie. Zapasiewicz odnajduje się bardzo dobrze w swym zawodowym zajęciu, ale jak również napisałem, nie jest on w moim odbiorze sympatyczną osobą, po prostu nie lubię go jako człowieka poza kadrami filmowymi. Tak go widzę i odbieram, nie potrafię w nim odnaleźć skromności i dobroci.

pozdrawiam

użytkownik usunięty

chyba źle zrozumiałeś moje słowa, chodziło mi o to,że Zamachowski jest przy Zapasiewiczu parobkiem,a nie odwrotnie.

nie zmienia top faktu że takie reakcje bardzo źle o nim swiadczą, mimo że aktorem jest naprawdę świetnym...i to jest przykre że nie ma do siebie dystansu, a przy jego pozycji wypadałoby choć odrobinę

Jeśli już operujemy określeniami "parobek" i "mistrz" to dla mnie Zamachowski jest zdecydowanie lepszym aktorem.

Winston_Wolf

Dla mnie nie. Za to fajna babka prowadzi wywiad, skoro nawet nie wie z kim...a nie ma do czynienia z byle kim. Pewnie Dodę jej łatwiej zapamiętać. Też bym się obruszyła będąc Zapasiewiczem...zwłaszcza jakby mnie pomylili z Zamachowskim...ble, wystarczy zobaczyć "Biały". Nie mówię, że nie ma talentu, bo jest dobry aktorem, jednak to nie ta liga. Zapasiewicza za to polecam w tatrze, jest niesamowity.

No i co z tego??
Co to kogoś obchodzi czy byś go zaprosił na piwko, czy zrobił mu gałkę?
Zapasiewicz to nie jakiś pieprzony celebryta tylko świetny aktor.

użytkownik usunięty
Violetta_U

Zgadza się, Zapasiewicz to nie żaden "pieprzony celebryta", tak go wielbisz, pędź "zrobić mu gałkę", powinno ci ulżyć. To że jest świetnym aktorem, już pisałem.

Nie Wielbię tylko stwierdzam fakt, że jest jednym z najlepszych polskich aktorów.
Wkurza mnie tylko takie spedalone spuszczanie typu wydaje mi się że jest „nie jest dobrym skromnym człowiekiem” – to forum filmowe a nie przykościelne Kółko Miłosierdzia.

użytkownik usunięty
Violetta_U

"Wkurza mnie tylko takie spedalone spuszczanie".
"to forum filmowe a nie przykościelne Kółko Miłosierdzia."
żal mi cię. twoje odpowiedzi są tak prostackie i śmieszne, że aż mi się nie chce wierzyć, że trafia do ciebie to, co prezentuje Zapasiewicz.

Robi się wesoło. (-:

Zapasiewicz nie żyje [*] więc wylzujcie..
był świetnym aktorem...

asdeq

Zmarło mu się..nie zrobicie mu już gałki :(

Ready2

Chociaż kto wie? To byłby wyczyn, nie? :P

Ready2

łał...ale śmieszne...

Ciebie by nie ruszyło gdyby jakaś małolata pomyliła cię z kimś innym??

ZoLT_2

Daj spokój.
Szkoda pisać z kolesiem, któremu „staje do środka”

Aktora ocenia się po kunszcie aktorski,tak jak sportowca po wynikach sportowych,muzyka po muzyce.
Nic nie obchodzi mnie życie osobiste aktora-aktor jest od grania i może sobie nawet żyć z krokodylem jeśli jest dobry.

Prawda jest taka, iż p. Zapasiewicz był człowiekiem bardzo nieśmiałym, stroniącym od sławy i wszystkich jej wątpliwych uroków. Typ introwertyka nakazywał mu trzymać dystans do otaczającego go świata i żyjących w nim ludzi. Oczywiście wspaniałomyślne społeczeństwo odczytuje to jako wyraz grubiaństwa i pychy, co nie miało absolutnie najmniejszego pokrycia z rzeczywistością.

Zwróćcie uwagę na konstrukcję cytatu przywołanego przez autora tego tematu, która mówi wyraźnie o tym, iż to ludzie nazywają p. Zbigniewa mądrym - z racji wielokrotnego wcielania się przezeń w role intelektualistów - a nie on sam tak o sobie myśli.

Gościu zmarł,a już niektórzy znaleźli powód ,by obrzucać się łajnem.
Na co to komu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones