Ziyi Zhang

7,8
5 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ziyi Zhang

wszystkie "hollyłódzkie" aktorki mogą co najwyżej jej buty wyczyścić i parzyć kawe

ElizabethBathory_3

Swięta prawda! xD

Kamachikuru

jest piękna, ale mimo wszystko wolę Gong Li...

Marilee_chan

zgadzam się :)

Marilee_chan

e tam... :P

Marilee_chan

Ja również się zgadzam :)

ElizabethBathory_3

cudowna........... ja tez chce tak wygladac!!

ElizabethBathory_3

Jedynie Maggie Cheung może z nią konkurować.
Żona mistrza z filmów Yip Man też jest zjawiskowo piękna.

Kikuchiyo

Maggie Cheung? Nieporozumienie.

ElizabethBathory_3

zgadzam sie całkowicie,cudowna kobieta

ElizabethBathory_3

można pozazdrościć młodego wyglądu :)

ElizabethBathory_3

Racja. Cudna jest!! Piękna, boska, tylko ją zjeść! Pisze to jako kobieta :)

Sighma

nie dla psa kiełbasa ;p może zostawiłybyście ocenianie urody aktorek mężczyznom, co?

ElizabethBathory_3

Nie chce być wścibski i nietaktowny... ale ona to się podoba chyba tylko dziewczynom.
Niestety w życiu większości kobiet nie o to chyba chodzi ;P.

miroll

"Niestety w życiu większości kobiet nie o to chyba chodzi ;P."

A co mamy robić? Podziwiać tylko urodę mężczyzn? to też robią. Niech sobie piszą, że jest piękna. Czepiać się naprawdę nie masz czego. Jak chcesz wiedzieć, to Ziyi podoba się też facetom.

nataliajab

Racja czepiać sie nie mam czego ;].
stwierdzilem jedynie ze to smiesznie wyglada, gdy jej urode komentuja (w wiekszosci) same dziewczyny ;)

Podoba sie facetom ? Wiesz, zawsze znajdziesz dziewczyne ktora podoba sie jednym a drugim juz nie bardzo, w przypadku tej aktorki mysle ze ta "druga strona" bedzie znacznie liczniejsza ;]

miroll

Koleś mów za siebie. Widzę, że tobie tylko cycki w głowie. Ciekawe czy jakaś amerykańska aktorka ma takie zdolności i sztuczki jak Zhang?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miroll

To ty spójrz gimbusie. GdziE ty tu widzisz jakąś lukę?

MatAbsolut

temat jest o jej urodze a nie sztuczkach i zdolnosciach dzieciaczku, więc jak palnięcie się w głowę nic nie dało to zakryj się wstydem i zamilknij.

miroll

No nie wiem jak ty prostaku, ale ja piękno kobiety nie spostrzegam tylko w tym jak się wypudruje i se manicure nałoży, bo tak to każda z rzędu robi, aby tylko uwagę masy głupich facetów przyciągnąć, takich jak ty.
No jeżeli jednak twój sposób myślenia jest na tyle prymitywny, to widzę że nie ma już sensu dalej ciągnąć tematu na tym poziomie ;]

MatAbsolut

Nie potknij się uciekając ;)

miroll

Bo kobiety maja to do siebie, ze lubia sobie pokomentowac, faceci jak juz komentuja to pisza "brał bym ją" :P

ElizabethBathory_3

Dwa typy nie mają nic do siebie, bo ona to Azjatka i jest na swój sposób piękna, a hollywoodzkie gwiazdy to w większości z USA i też są na swój sposób piękne. Nie mówię, że wszystkie, ale np. taka Helena Bonham Carter jest niczego sobie.

ElizabethBathory_3

Zgadzam się z Elizabeth Bathory, cały Hollywood może co najwyżej lizać buty boskiej Ziyi Zhang!
Jest niebiańsko przepiękna, genialna do ról księżniczek czy cesarzowych!
Uwielbiam Ją, oddałbym wszystko, żeby stać się Jej niewolnikiem...

ElizabethBathory_3

Najpiękniejsza azjatycka aktorka. A po niej Meisa Kuroki

użytkownik usunięty
xChouchoux

No, są jeszcze piękne Hinduski (np. Aishwarya Rai).
Ale Ziyi ma w sobie dużo godności i faktycznie, najlepiej podoba mi się w rolach władczyń - jak napisał @rafaello88

Tak Aishwarya Rai też jest piękna albo Kajol.

użytkownik usunięty
xChouchoux

No i oczywiście kolejna Miss Świata Priyanka Chopra.
Dziękuję za zrozumienie.
Pozdrawiam :)

nie ma za co, zbieżność poglądów :) pozdrawiam cię też

ElizabethBathory_3

Jeśli lubisz azjatki to na pewno. Jak dla mnie jest całkiem fajna i kapitalnie grała w "Przyczajonym tygrysie, ukrytym smoku" oraz "Domu latających sztyletów". No i załapałem się jeszcze na fragment "Godzin szczytu 2" z jej udziałem.

drill90

Nie ma piękniejszej Azjatki ,co najlepsze jest Chinką ,a przecież wszyscy wiedzą ,że Japonki uchodzą za najpiękniejsze kobiety z dalekiego wschodu.Szkoda ,że nie zagrała w dużej ilości filmów,mam nadzieję ,że będę miał okazję ją jeszcze zobaczyć na dużym ekranie.

ElizabethBathory_3

Eee tam...mimo wszystko wolę rasę białą, ale jeśli chodzi o żółtą to ładniejsza jest Lucy Liu, przynajmniej według mnie :)

Robaczek_12

Przy Kelly Chen zarówno Ziyi Zhang jak i Lucy Liu to niemożebne pasztety.

Hnyszard

To już lepsza Ziyi niż tą twoja Kelly.

ElizabethBathory_3

Zgadzam się. Piękna i utalentowana, zarówno w tańcu, jak i w aktorstwie. W filmie "Dom latających sztyletów" prezentuje się wręcz zjawiskowo w kazdym możliwym tego słowa znaczeniu.

SmykDangoSmyk

Szmacila sie jako ku..a calkiem niedawno za duze pieniadze przez co wybitny koireanski rezyser nie zdolal nakrecic filmu, a kreci raz na 7 lat, moze nie dozyc.

Szybszy

Trochę za bardzo po chamsku się wyrażasz jak na ten portal, moim zdaniem, oczywiście.
Fajnie będzie jak trochę zmienisz język.. lub portal.
Pozdrawiam.

Rajwant

jezu ale mi stanał, ale jak




















Szybszy

A szkoda, bo lepiej jest jak pracuje a nie stoi. Mózg oczywiście.
Pozdro.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ElizabethBathory_3

W pełni się zgadzam...❤

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones