Zoë Kravitz

Zoë Isabella Kravitz

7,4
23 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zoë Kravitz

jak wyżej.. zero emocji, mimiki i talentu.. wciska sie do filmów przez nazwisko ojca.. słabiutko..

ToughAintEnough

trudno się z tobą nie zgodzić.
ale ciało ma fajne (nawet ma wcięcie w talii).
może więc powinna zostać modelką... z metra ciętą :)

the_men_from_okinawa

brzydka jak noc,niestety nawet urody nie ma oprócz braku talentu

CelineMarie

Myślę że to zależy od gustu i przypodobań bo jak dla mnie jest bardzo ładna i nie powiedziałbym że jest brzydka jak noc, urodę ma.

CelineMarie

Córka Lennego Kravitza i Lisy Bonet brzydka jak noc xD Są gusta i guściki, ale... ty się dobrze czujesz? Z takimi genami nie może być brzydka. Każdy chciałby być tak "szpetny" - trzeba mieć coś z głową żeby na serio twierdzić że jest brzydka.

aya_rivera

bo jest brzydka

Justyna_0288

Pfff, faktycznie ktoś tu się źle czuje. ;)
Polecam skonsultować się z lekarzem od głowy lub oczu - w zależności który pilniejszy ;)

Justyna_0288

Może pokaż swoje zdjęcie. Pośmiejemy się.

Justyna_0288

Chyba zazdrosc cie zarla jak pisalas ten kometarz.

the_men_from_okinawa

wciecie w talii?ona ? ty w ogole wiesz jak wyglada kobieta z wcieciem w talii?

Justyna_0288

co się tak podniecasz?
wiem jak wygląda kobieta bez wcięcia w talii.

ToughAintEnough

Całkowicie się zgadzam. Nie wierzę, że występowałaby w samych kasowych hitach, gdyby nie była córką swoich rodziców ;P Bo nic więcej nie wyróżnia jej z tłumu podobnie ładnych i średnio zdolnych aktorek.

ToughAintEnough

Jest masa o wiele gorszych aktorek. Na przykład taka Cara Delevingne. Z Zoe Kravitz żadna wybitna aktorka, ale nie jest tragiczna. Po obejrzeniu "The Road Within" oraz serialu "Big Little Lies" w których zagrała rewelacyjnie stwierdzam, że jest bardzo dobrą aktorką tylko nie miała okazji się wybić. A uwaga o jej rzekomej szpetocie jest żenująca. Niemniej w końcu internet to idealne miejsce do leczenia kompleksów.

zachariasz_xxx

To że się ma znanych rodziców nie oznacza że się urodzi z talentem i urodą i ona jest tego wybitnym przykładem.

Jest na maksa przeciętna jeśli chodzi o urodę a talentu aktorskiego raczej nie ma. Widać że dostałą się do tego świata dzięki nazwisku.

ChubakaCieLubi

Absolutnie się nie zgadzam. W Wielkich kłamstewkach jest świetna i momentami porażająco piękna.

ChubakaCieLubi

Przeczytałem jeszcze raz swój komentarz i zastanawiam się skąd się wzięła u ciebie ta potrzeba napisania o jej znanych rodzicach i urodzeni się z talentem?

Akurat to co napisałeś o urodzie Zoe to bzdura na resorach. Zoe jest wybitnym przykładem doskonałych genów. Cała rodzina Kravitzów jest seksowna. Trzeba mieć coś poważnie nie tak z głową żeby twierdzić że są "przeciętni"

ToughAintEnough

O, mamo... a teraz akurat ona zagra Catwoman :P

Qrbin

Do kitu. Ja nie oglądam. Batman i Catwoman muszą mieć chemię, a tutaj się nie spodziewam. Politpoprawna żenada.

ToughAintEnough

Aktorka jednej, znudzonej, zbolałej miny..Ja już nie mogę na nią patrzeć :(

paulazet

Za mało filmów z nią oglądałaś.

ToughAintEnough

W Wielkich kłamstewkach (szczególnie w drugim sezonie, gdzie mierzy się z konsekwencjami swoich czynów) jest znakomita

ToughAintEnough

Jest klonem swojej matki, ktora byla tez aktorka (Lisa Bonet)

ToughAintEnough

chyba nieaktualne już

ToughAintEnough

Aktualne , słaba aktorsko i niezbyt urodziwa , króciutka w dodatku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones