Zofia Zoń

6,3
152 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zofia Zoń

Twierdzi, że "kupowanie biletów komunikacji miejskiej wyssało z pudełeczka ostatnie złotówki" ale przecież w Krakowie dzieci mają darmowe bilety na komunikację miejską w czasie roku szkolnego.
Jęczy by wpłacać jej pieniądze mimo że ma 500+, bon turystyczny i inne zapomogi na które zasuwają dla niej pracujący ludzie. Dlaczego nie wezmie się do roboty jak inni?
Serio to ta sama osoba? Niżej odnośnik do zbiórki, może ktoś inny ma lepsze dane i zweryfikuje.
https://zrzutka.pl/adgw4h

kilopasztetowej

Chyba jednak ta sama :D
https://zrzutka.pl/profil/zofia-zon-457545
"Nazywam się Zofia Zoń. Ukończyłam wydział aktorski PWSFTviT w Łodzi pod opieką Janusza Gajosa. Byłam związana z Teatrem Tarnowskim. W Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie odbył się mój pierwszy debiut reżyserski "Tlen" Iwana Wyrypajewa na Scenie Underground. W Teatrze im. Juliusza Słowackiego wyreżyserowałam spektakl "Bez Czułości" Claire McIntyre. Współpracowałam z Teatrem Polskim w Bydgoszczy oraz Teatrem w Kaliszu. Wystąpiłam w filmach m.in. u Jana Jakuba Kolskiego( "Afonia i pszczoły", "Serce, serduszko")Magdaleny Piekorz( "Zbliżenia"), Braci Węgrzyn( "Historia kobiety", "Proceder"). Prowadziłam zajęcia z monologu aktorskiego w Szkole Aktorskiej SPOT w Krakowie oraz zajęcia wokalne w Szkole Aktorsko-Wokalnej. Od 5 lat przygotowuje kandydatów na wydziały aktorskie. Jestem pasjonatką improwizacji aktorskiej, którą stale pogłębiam i wykorzystuje w swojej pracy z ludźmi, a także we własnym rozwoju zawodowym i osobistym. Interesuje mnie psychologia holistyczna, pogłębianie swojej świadomości poprzez sesje relaksacyjne, lubię odkrywać nowe, muzyczne brzmienia, cieszy mnie ruch naturalny, a nade wszystko fascynuje mnie obserwacja ludzi. Do swojej pracy inspirację czerpię z książek, filmów, muzyki, rozmów, podróży."

kilopasztetowej

Sam się weź do roboty b...
Ta pani akurat jest bardzo pracowita a to że bilety w Krakowie są drogie i za drogie to każdy o tym wie. Wystarczy porównać do cen w Warszawie.

kowallll

Ja właśnie pracuję i nie żebrzę po ludziach. Dorośli ludzie sami muszą płacić na swoje bilety i dokładać się do biletów cudzych bombelków- bo nie ma nic za darmo. Jakby była pracowita to byłaby w stanie zarobić na siebie i na swój przychówek. Dorosła, niby pracowita kobieta a żebrze w necie i z lewych kont broni swojego dziadostwa. Wstyd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones