Zooey Deschanel

Zooey Claire Deschanel

7,6
9 043 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zooey Deschanel

Toż to młodsza siostra Bones O_O Dopiero teraz jakoś tak zauważyłam

Angela4b

Zagrały razem w Bones. Tylko Ona zagrała kuzynkę.

Angela4b

o właśnie... ja jak zaczęłam oglądać to tak kogoś mi przypominała... a tak mi sie wydaje, że głos ma taki podobny do Bones:P , widać podobieństwo...:)

nataliarbd

Kurcze, w ogóle to one z Katy Perry i Emily Blunt też są cholernie podobne :D http://demotywatory.pl/2307205/Katy-Perry-i-Zooey-Deschanel tak jakoś wpadłam na to ostatnio i zgadzam się

Angela4b

tak tak z Kate Perry zwłaszcza... zawsze jak się zaczyna Jess i chłopaki to pierwsze co to mi właśnie Kate do głowy przychodzi :P

nataliarbd

Ale nie ma co, według mnie są zaje.biste i takich klonów to może być :D

Angela4b

hahahaha zgadzam się:)

nataliarbd

Szkoda tylko, że żaden z klonów nie mieszka jakoś bliżej nas :)

Angela4b

haha no tak... wielka szkoda, a tak przy okazji zapytam, lubisz piosenki She & Him???

nataliarbd

Szczerze mówiąc, to dopiero kilka miesięcy temu przesłuchałam ten zespół i tylko ze względu właśnie na Zooey, więc nie wiele poza tym, że robią muzykę w fajnym stylu, rzadko już spotykanym i bardzo przyjemnym dla ucha, to o nich nie wiem :) Mi w głowie siedzi od jakiegoś czasu Why Do You Let Me Stay Here? A I Could've Been Your Girl powaliło mnie teledyskiem :) Fajne jest też Lotta Love, ale nie będę wciskać kitu, że jestem fanką i słucham na okrągło. Mimo to mają bardzo ciekawe pomysły, oryginalne i ciekawe.

Angela4b

dokładnie, ja też ze względu na Zooey przesłuchałam kilka piosenek i mi się spodobały, do tych tytułów powyżej dodałabym jeszcze Together, a i jeszcze ta, w tej wersji : http://www.youtube.com/watch?v=7oMU_3QTkr8
nie wiem czemu ale jakoś niektóre ich piosenki kojarzą mi się od razu z Lily Allen (ogólnie muzyka, głos Lily, wygląd Kate Perry hehe)

nataliarbd

Właśnie... Wiedziałam, że z kimś mi się kojarzyło, no tak, Lily :) Dzięki za przypomnienie! No, głos Lily, wygląd Katy... Ah, szczęściara! Sorki, ale nie mogłam się powstrzymać :D http://imgfave.com/search/someone%20had%20a%20naughty%20daddy

Angela4b

Jedna mała osóbka, a podobna do tak wielu hehe:P

nataliarbd

Nie taka mała :) Prawie 170! Ale fajnie się ją ogląda, taka naturalna i głos ma przyjemny. Według mnie świetny duet z Jimem zrobili w Jestem na Tak, płakałam ze śmiechu normalnie

Angela4b

fakt :) Jestem na Tak fajny film, było można się pośmiać :)... a to nie widziałam nawet że aż 170 :P
właśnie bardzo to w niej lubię, tę naturalność i głos taki hm... :)

nataliarbd

Świetne jest to, że robi muzykę w rzadko spotykanym już stylu :) Przypomniałaś mi o jej zespole i nie mogę się uwolnić od nucenia Why Do You Let Me Stay Here :P

Angela4b

heh no to bardzo mi miło hahaha:P
a styl muzyki jest rzeczywiście taki inny, ale bardzo fajny

nataliarbd

Teraz, to już każdy zespół prawie klonowany, nie mają osobowości, a tu taka miła odmiana.

Angela4b

oj tak:) tylko czasem mnie denerwuje ze jak znajomym pokazują to juz po pierwszej nucie twierdzą, że to nudne piosenki są i w ogóle nie dadzą sobie powiedzieć heh... dobrze, że się tu odezwałam, przynajmniej wiem, że jest jeszcze ktoś kto ma takie samo podejście jak ja :)

nataliarbd

Ja już się nauczyłam, że moim znajomym (przynajmniej niektórym), to nawet nie ma co pokazywać.... Wyskakują, że to jakieś stare i żebym siary nie robiła nawet, a ja właśnie za to lubię ten zespół :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones