Zooey Deschanel

Zooey Claire Deschanel

7,6
9 020 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zooey Deschanel

Serio! Jak oglądałam "Miłość na zamówienie" byłam pewna, że to Katy Perry!

AtramentoweSerce

Zgadzam się i też o tym pomyślałam :) Też ma tak pozytywnie świrnięte spojrzenie :D

AtramentoweSerce

faktycznie trochę podobna, ale o wiele ładniejsza

AtramentoweSerce

Te dwie są prawie nie do odróżnienia. Poza jednym detalem... Wystarczy spojrzeć na cycki :)

AtramentoweSerce

co ? hahahahahaah czy wy kiedykolwiek widzieliście Katy Perry ? hahaha Zoe jest całkowicie inna po 1 ładniejsza i to o 10000...razy po 2 Perry to sztuczna podrobiona gwiazdeczka a Zoe to jedna z naturalnych aktorek i jest naprawdę bardzo ładna. Całkowicie inna i z twarzy i z reszty...

sramface

Może dla Ciebie nie są podobne, ale dla mnie tak, więc to uszanuj.

AtramentoweSerce

no nie. sory

sramface

Katy nie jest sztuczną podrobiona gwiazdeczką

sramface

Katy Perry nie jest sztuczna

AnthonyCole

BUAHAHAHAHHAAHHAHAHHAHAAHHAHAHAH. Nie wcale podobnie jak jakaś niki minadż majli cycuś i sandra burok. Nie wcale ;)

sramface

A z kąt pomysł że są? Jeszcze w Micki Minadż (czy jak to się piszę) to uwierzę ale w Cyrus i Bullock w życiu

AnthonyCole

oj boziu boziu...nie ważne uwierz że są. I to tak podrabiane że masakra. Ciekawe jak by wyglądały bez tego tynku na twarzy. Założę się że całkowiiiiiiiicie inaczej niż z tapetą.

sramface

Cyrus przecież ciągle ćwiczyła jakiś rok temu. Po co by jej był sylikon, piersi ma małe na figurę zapracowała, twarz się nie zmieniła od początku jej kariery (nie licząc oczywiście naturalnych zmian wyglądu z wiekiem). Bullock przecież nigdy nie miała żadnego skandalu a ni nic z tych rzeczy, media na pewno by coś zauważyły i się wszystkiego dowiedziały. Katy tak samo, od zawszę miała duże piersi, a na twarzy w ogóle (według mnie) nie widać sylikonu, a figury to chyba nie ma idealnej, po za tym jest to samo co u Sandry - media o wszystkim się zawszę dowiedzą.

AnthonyCole

http://majic99.com/sites/default/files/katy%20and%20zooey.jp...
Jest niżej ale nie wiem czy widziałeś

AtramentoweSerce

Popieram. Podobieństwo jest i to duże. :) Choć oczywiście Zoe ładniejsza i zdolniejsza!

mademoisellepauline93

I te jej wieeeeeeeelkie oczy :)
Gdy na nią patrzę pod wątpliwość poddaję mój heteroseksualizm :D

AtramentoweSerce

Bardzo podobna! :)

użytkownik usunięty
AtramentoweSerce

A ja oglądając "Yes man" miałam wątpliwości czy to aby nie Katy Perry ;-)

Na początku też się lekko zawahałam, ale przypomniałam sobie, że to właśnie Zooey :)

AtramentoweSerce

http://majic99.com/sites/default/files/katy%20and%20zooey.jpg

: )

AtramentoweSerce

Mi przypomina czasami Florence Welch :p

AtramentoweSerce

no racja są podobne, ale podoba mi się to co Zooey kiedyś powiedziała, czyli że teraz to ona jest podobna do Katy Perry, a kiedyś, kiedy Katy mieszkała na przedmieściach to ona była podobna do niej ;) ( w sensie Katy do Zooey)

AtramentoweSerce

Raczej Katy Parry podobna do Zooey

użytkownik usunięty
AtramentoweSerce

Podobieństwo jest ogromne, na niektórych zdjęciach wyglądają wręcz jak siostry, aż trudno powiedzieć która jest którą. Ponoć każdy ma na świecie swojego sobowtóra, widać Zooey już swojego znalazła.

A na tym zdjęciu która to która? Która z prawej, która z lewej?

użytkownik usunięty
marianna12345

Na jakim zdjęciu? Przecież nie wklejałam tutaj żadnego zdjęcia.

Na zdjęciu idid. Mówiłam do wszystkich, ale już wiem która to która.

użytkownik usunięty
marianna12345

Aaa to wybacz, myślałam że mam jakieś rozdwojenie jaźni i nie pamiętam o tym co piszę. Pozdro :)

użytkownik usunięty
AtramentoweSerce

Biorac pod uwage wiek, poczatek dorobku artystycznego obu pan, jak i moment szczytu ich karier, to nalezaloby raczej powiedziec, iz to Katy Perry jest podobna do Zooey, a nie Zooey do Katy Perry... Jedyne co je rozni to fakt, ze KP jest bardziej medialna.

AtramentoweSerce

Zgadzam się bardzo jest do niej podobna! :)

AtramentoweSerce

Bardzo podobna, ale Kasia jest o wiele bardziej sexi! :-)

AtramentoweSerce

Podobna do Katy Perry oraz Sophie Dee.

AtramentoweSerce

Dokładnie! Bardzo podobna :)

AtramentoweSerce

Mi do złudzenia przypomina Felicity Jones :)

AtramentoweSerce

Ja wg myślałam, ze to Katy Perry :D

annieskorska

Do katy Perry ale bardzo podobna do swojej siostry Emily z koloru włosów i kształtu twarzy..ale ona mi się wydaje bardziej sympatyczna od Emily

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones