Zooey Deschanel

Zooey Claire Deschanel

7,6
9 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zooey Deschanel

Wystarczy zobaczyć jej zdjęcia w wyszukiwarce google jak jedzie na rowerze albo robi takie miny jak na kiblu i jeszcze za maz wyszła, więc jakby nagle rozwód nikt już by nie wziął takiej, a przypuszczam, że codziennie to robia. Sama mam kuzynki mężatki i wymiotować mi sie chce jak pomyślę.

szulimka

Zooey jest piękną kobietą !!

szulimka

Zgadzam się z użytkownikiem Anda00. Jest bardzo piękna kobietą. Po pierwsze jej nikt nie weźmie bo nie jest rzeczą, a po drugie sam bym się ustawił w długiej kolejce aby móc się z nią spotkać.

szulimka

Haters Gona Hate :>

szulimka

Ktoś tu chyba jest zazdrosny...

szulimka

ty jesteś tępą wieśniaczką! to, że nie jeździ bentleyem, nie chwali się ciuchami Diora czy Prady nie znaczy, że jest wieśniaczką. Poza tym nie twoja zasrana sprawa z kim jest a z kim nie. Idź lepiej obornik wyczyść wieśniaczko. Aaa zapomniałbym, zmieniłaś koło w Dżajancie?

szulimka

wtf? co robią codziennie, jakie kuzynki mężatki? naprawdę... opanuj się

bibbobibowski

ja nie mogę, w psychiatryku internet podłączyli... nie mam zwyczaju obrażać innych użytkowników, ale te kuzynki mężatki, co codziennie wymiotują, ale odjazd...

annikki27

o czym ty gadasz?

bibbobibowski

o wypowiedzi autorki wątku, akurat do Ciebie, bo do niej boje się zwrócić bezpośrednio

annikki27

ona już chyba zrezygnowała. :P

szulimka

Przejżałem pierwsze 10 stron z nią w google grafice i nie widzę żadnych "kiblowatych" min...

użytkownik usunięty
Kaguro

A zastanawiałeś się nad tym czy przypadkiem autorka tematu niema "kiblowatych" oczu? Jak można pisać takie bzdury? Naprawdę ludzie opanujcie się ze swoimi prymitywnymi tematami.

Zazdrości pewnie urody i sławy.

użytkownik usunięty
Kaguro

Zazdrościć to powinna jej rozumu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones