Zusje (Luxuria Astaroth)

Kamila Smogulecka

4,4
140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zusje (Luxuria Astaroth)

cudo, brylant, skarb, perelka. rzadki fenomen, gdy zjawiskowa uroda idzie w parze z talentem
absolutnym. godna nastepczyni katharine hepburn. trudno uwierzyc, ze ten klejnot polskiego
aktorstwa ma zaledwie 19 lat.

junkiejew

Zgadzam się z Tobą całkowicie.

junkiejew

Nie zgadzam się z przedmówcami . Dla mnie to tania pusta skorupa pozbawiona wszelakiego talentu aktorskiego . Jej talent jest równy jej równy jej rozumowi , czyli nie za wiele tego . Celebrytka ... która jest sławna tylko dlatego że jest sławna cytując Daniela Boorstina . Mam nadzieje że Media się opamiętają i nie powstanie kolejny twór jak Jola Rutowicz . Bo talenty aktorskiego LUXURIA i JOLA mają tyle samo . Dla mnie dno dna i wiadro mułu .

użytkownik usunięty
atos8

Wszystko spoko, zauważ tylko że osoby nad tobą myślą pewnie to samo co ty napiałeś/aś wprost. Jak widać inteligencja to coś więcej niż tylko nie opowiadanie idiotyzmów na kanapie w TV Show :)

junkiejew

Mistrz trollingu :)

AgaSpoko

To nie trolling, to sarkazm.

wisznu

To zależy, niektórzy nie wiedzą jak zdefiniować "trolling". Jak ktoś jest głupi to trollingiem może być każda treść wkurzająca. Dla mnie koleś ironizuje, jest zbyt łagodny na sarkazm :p

skt84

Sarkazm z definicji jest ostrzejszy.

maciekges

No właśnie...

skt84

Oj... Chyba mam jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem... Mój błąd, wybacz.

junkiejew

"godna nastepczyni katharine hepburn."
spadłam z krzesła jak to przeczytałam.
na prawdę tracę wiarę w ludzie.
zabrakło mi słów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones