PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120080}

Łowcy Koszmaru

FreakyLinks
7,3 498
ocen
7,3 10 1 498
Łowcy Koszmaru
powrót do forum serialu Łowcy Koszmaru

Wczoraj poraz pierwszy

ocenił(a) serial na 10

oglądałam "Łowców koszmaru", całkiem fajne. Trochę dystansu i ironii, ale mimo wszystko trzyma w napięciu.

ocenił(a) serial na 10
pettycoat

w sumie wczorajszy odcinek najmniej mi sie podoba :/ denerwuje ten cały "program" przewijający sie przez cały film. pozdroofka

ocenił(a) serial na 10
pettycoat

A mi ta formuła właśnie się podobała, no ale ja wczoraj oglądałam poraz pierwszy to nie mam za bardzo skali porównawczej :P Ja też pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
pettycoat

jak puszczą jeszcze kiedyś Łowców (a niech spróbują tego nie zrobić!) to zachęcam do oglądnięcia jeszcze kilku odcinków (najlepiej wszystkich ;) po prostu fajowy serial :) szkoda, że tak mało odcinków... a ja serdecznie pozdrawiam :) LoLky, jak zwykłam już mówić =)

Tettleyka

Ten serial jest inny niz wszystkie.Szkoda,ze nakrecili tylko 13 odcinkow :-(
Zgadzam sie z Tetllayką - ostatni odcinek byl nudny.

ocenił(a) serial na 10
whisper_

dobra. to piszemy jeden wielki list z groźbami, że jesli nie nakręcą kolejnych odcinków to sie narażą :] hyhy.. trzeba cos przekonywującego wymysleć :] (diaboliczny usmiech) to jak? :P jesteście ze mną :P

Tettleyka

Ok, jestem za :P
Jak ktos chce niech doloczy sie do petycji na stronie http://tv.groups.yahoo.com/group/Freaky-Links/ [tv.groups.yahoo.com/gro ...]
A jak to nic nie zdziala to zostaje nam list z grozbami :]

ocenił(a) serial na 10
whisper_

Ja też się pod tym podpisuję :D Pozdroofka

ocenił(a) serial na 10
pettycoat

jestem za :D mam nadzieję, że jakoś się uda ;) trza zwerbować więcej ludu ;)

ocenił(a) serial na 9
Tettleyka

trza bylo se nagrac na kasete bo wiecej tego nie zobaczycie
nagrano 13 filmow bo najwyrazniej nikomu sie to nie podobalo i nie bylo pieniedzy na kolejne nagrania
minelo 5 lat i jakos nikt nie wykazal skutecznej inicjatywy odgrzania projektu
polska telewizja wyqpila te 13 epizodow, bo byly tanie ze wzgledu na dlugi okres 'lezakowania' i nie szybko qpilaby kolejne gdyby jakims cudem sie pojawily - spojrzcie na rankingi tego filmu, niestety malo kogo interesowal
a szkoda bo jak dla mnie calkiem sympatyczny, a Ethan Embry strzelal fajnymi minkami

ocenił(a) serial na 10
Thunder_Blaster

niestety chyba masz rację.. no ale pomarzyć zawsze mozna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones