PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844001}

Łowcy

Hunters
6,8 3 448
ocen
6,8 10 1 3448
6,3 3
oceny krytyków
Łowcy
powrót do forum serialu Łowcy

Oceniają tu osoby co chyba tylko oglądają "hity" współprodukowane (a co za tym idzie wiadomo kto manipuluje co może a czego nie dany film) przez TVN. Serial bardzo ciekawy i miło się ogląda a to że przerysowany........ Na TVN histoia zapraszam . Zaraz jakiś idiota doczepi się np do Star Wars że Vader to Hitler i powinien mieć wąsik :) Polacy to tylko umią krytykować i zawsze jakieś podteksty historyczne. Scenarzysta i reżyser tak chcieli by wyglądał serial i taki jest.... Jak komuś się nie podoba to po cholerę ogląda cały sezon? Idźcie liczyć krzyże czy ich nie za mało albo oglądać tajemnicze brzozy :)

Porter788

Jakim trzeba być ignorantem żeby napisać podobny komentarz to tylko Ty sam wiesz... Chyba, że jednak nie.

Pozdrawiam

H33L

A ty czemu sie uparles ze twoja prawda jest najtwojsza. Pozwol ludziom cieszyc sie tym czym chca sie cieszyc. To ich prawo do wyboru. I nie ma tu nic do rzeczy czy ten wybor jest historycznie potwierdzony. Bo przeciez kino to rozrywka nie zawsze wiarygodna...
Dnia milego zycze bo tak naprawde to kazdy ma prawo do swojej opinii.

itisnotme

Powiedz to autorowi tego tematu. A no tak, wybacz... Ma poglądy takie jak Ty dlatego zamiast przyczepić się do niego przyczepiłeś się do mnie, tak?

Pozdrawiam

H33L

czy ty (a mam cie za inteligentnego czlowieka) nie widzisz ze poglady nie maja tu zadnego znaczenia? tym bardziej ze ja zadnych politycznych preferencji nie mam (nie mieszkam w Polsce od jakis 20 lat stad tez problemy z literowka). Chodzi mi tylko i wylacznie o prawo do decydowania co komu sie podoba i naprawde nie musisz komentowac w ten sposob ludzi o odmiennym guscie filmowym. Mnie sie serial podoba i to z takiego blahego powodu ze przemyca w komiksowy sposob (czyli dla malolatow) troche faktow historycznych typu nazisci-naukowcy przemycani do USA dla potrzeb NASA, sadyzm i bezwzglednosc w obozach zaglady itp.Bo przeciez mlodzi raczej rzadko ogladaja pozycje typu "Syn Szawla" , „Zycie jest piekne” ,„Ostatni etap” czy tez ''Chlopiec w pasiastej pizamie''...

Pozdrawiam i raczej nie oczekuje odpowiedzi.

itisnotme

Poglądy nie mają tutaj żadnego znaczenia? Ok.

"Same PISiory się tu wypowiadają?"
"Idźcie liczyć krzyże czy ich nie za mało albo oglądać tajemnicze brzozy :)ę
ęOceniają tu osoby co chyba tylko oglądają "hity" współprodukowane (a co za tym idzie wiadomo kto manipuluje co może a czego nie dany film) przez TVN."

Zdecydowanie, poglądy nie mają tutaj żadnego znaczenia...


"Chodzi mi tylko i wylacznie o prawo do decydowania co komu sie podoba i naprawde nie musisz komentowac w ten sposob ludzi o odmiennym guscie filmowym."

Czy ja gdziekolwiek komukolwiek odmawiam takiego prawa? Przecież nigdzie nie stwierdziłem, że jest idiotą z powodu tego, że podoba mu się serial...

Proszę mi zatem nie imputować podobnych bzdur.


"Mnie sie serial podoba i to z takiego blahego powodu ze przemyca w komiksowy sposob (czyli dla malolatow) troche faktow historycznych typu nazisci-naukowcy przemycani do USA dla potrzeb NASA, sadyzm i bezwzglednosc w obozach zaglady itp.Bo przeciez mlodzi raczej rzadko ogladaja pozycje typu "Syn Szawla" , „Zycie jest piekne” ,„Ostatni etap” czy tez ''Chlopiec w pasiastej pizamie''..."

To nie najlepiej świadczy o młodych z Twojego otoczenia mój drogi.

Również mimo wszystko nie krytykuję Twojego gustu, podoba Ci się to podoba. Jedni lubią kobiety, inni kozy. Pozostaje tylko współczuć tym drugim.

Pozdrawiam

H33L

gratuluje mlodych z Twojego otoczenia jezeli natomiast wolisz kozy to nie bede krytykowac Twojego gustu pozostaje mi tylko wspolczuc

Pozdrowienia dla drugiego i bez odbioru bo przeciez nie bede sie kopal z koniem

użytkownik usunięty
Porter788

Mozna to skomentowac szybko i jednym słowem KRETYN

Porter788

Bo pisiorstwa teraz dużo , ale 10.05.2020 zmienimy to !

ocenił(a) serial na 3
piotr_t_69

I co zmieniło się coś hahaha

ocenił(a) serial na 3
piotr_t_69

No i co , zmienilista coś towarzyszu ?

Porter788

Morda tam lemingozo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones