PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844001}

Łowcy

Hunters
6,8 3 449
ocen
6,8 10 1 3449
6,3 3
oceny krytyków
Łowcy
powrót do forum serialu Łowcy

To kompletna bzdura. Kompletnie nieprawdopodobna. Za to obiniżam ocenę o 2 gwiazdki niestety. Wyobrażacie sobie, że hitlerowiec wciela się w Żyda a potem jako żyd ściga byłych hitlerowców? Przecież to kompletny idiotyzm. I jeszcze ich morduje? A babcia młodego się na nim nie poznaje w czasie rozmowy? A wcześniej rozpoznaje hitlerowców po jednym spojzeniu.

ocenił(a) serial na 5
kobrzak

To było kompletnie idiotyczne ale oglądałem kilka lat temu film z identyczną voltą, tylko tam spowodowane to było demencją starczą więc prawdopodobieństwo było.

ocenił(a) serial na 5
kobrzak

Jeszcze gorszy jest drugi sezon a szczytem absurdu jest

SPOILER
SPOILER
SPOILER
BOJLER

proces hitlerka. To jest gorsze niż komiks, to wygląda jak książeczka dla dzieci, pełna infantylizmów, pozbawiona elementarnego sensu.

ocenił(a) serial na 6
per333

2 sezon sobie odpuściłem. Nawet nie zamierzam zaczynać. Niestety coraz więcej seriali ma takie idiotyczne scenariusze.

ocenił(a) serial na 9
kobrzak

Nie wiem co dziwnego w tym że nazista ukrywa się jako żyd? Większość ss zmieniła tożsamość skąd wiesz ilu na żydów? Po 2 zabija swoich bo mogą go rozpoznać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones