PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=289043}

Łysoń

The Baldy Man
6,7 109
ocen
6,7 10 1 109
Łysoń
powrót do forum serialu Łysoń

(zaledwie 33) dla tego zabawnego serialu, który przecież był emitowany w polskiej telewizji (bodajże na RTL 7).

Alpert

RTL to bodajże niemiecka telewizja

ocenił(a) serial na 7
weekendowy_filmowiec

Niezupełnie... Program RTL 7 był nadawany w Polsce (w latach 1996 - 2002) jako telewizja polskojęzyczna. Dzisiaj mija dokładnie 10 lat od zastąpienia tej stacji przez TVN 7. RTL rzeczywiście jest wiązany z Niemcami, w których jest emitowanych wiele kanałów, mających w nazwie RTL. Jednak spółka RTL Group ma swoją siedzibę w Luksemburgu. Powracając do RTL 7; warto zauważyć, że za uruchomienie tej telewizji odpowiada również amerykański holding Universal Studios.

Alpert

A więc mała "międzynarodówka".

Alpert

Porozmawiaj sobie z różnymi ludźmi - w tamtych czasach niewiele osób miało rtl7. Ja na przykład serial kojarzę, bo szczęśliwym trafem, dzięki satelicie, posiadałam rtl7, ale bardzo mało osób z mojego otoczenia miało ten kanał w latach '90. Pamiętam jeszcze "parkera lewisa" i "przyjaciół" z dubbingiem :) zawsze kojarzy mi się to z młodością ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones